Skocz do zawartości
WESPRZYJ AKCJĘ "Z POMOCĄ DLA KACPERKA" SIEPOMAGA.PL ×
modziun

Gat16.com - matchmaking system dla CS 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na Gat16.com

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Plakat_gat16com.jpg

1. Wprowadzenie
Kiedy Counter-Strike: Global Offensive zagościł na dobre, a profesjonalna scena CS 1.6 umarła, zostało tysiące graczy, którzy dalej czerpią ogromną przyjemność z gry i nie myślą o przejściu do jej następcy, lecz nie mają odpowiedniego miejsca gdzie mogą się spotkać i razem zagrać tzw. mixa.
Ruszyliśmy z projektem Gat16, który ma być odpowiednikiem MatchMaking'u znanego z CS: GO. Postawiliśmy na pełną automatyzację i jak największą prostotę, tak by każdy, bez żadnych problemów mógł zagrać. Nie potrzeba rejestracji na stronie, łączenia się z kanałem irc itp. Jest to bardzo proste, ponieważ pomijamy wiele, często czasochłonnych kroków, które zniechęcają nas do gry.

2. Jak to działa?
Nasz system jest bardzo prosty, ponieważ wszystko odbywa się na serwerze w grze. Dołączasz do serwera zwanego POCZEKALNIA, czekasz na 10 graczy, po tym system przenosi wszystkich na jeden z wolnych serwerów i zaczyna się właściwy mecz. Wszystko działa w pełni automatycznie, bez potrzeby ingerencji administratorów. Nad wszystkim czuwa niezawodny system. Ze względu na serwer POCZEKALNIA, czas oczekiwania na 10 graczy, jest bardzo krótki, ponieważ gracze nie są rozproszeni po kilkunastu serwerach, tylko czekają na jednym, potem serwer od razu jest zwalniany i kolejny mix może zostać rozpoczęty.

http://Gat16.com
http://www.facebook.com/Gat16com
http://www.twitter.com/Gat16com
http://www.gametracker.com/Gat16com
http://steamcommunity.com/groups/Gat16com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin