Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Raptorek123

POdanie BY Raptorek

Recommended Posts

- Nick z gry :Raptorek
- Dlaczego ty ? :ponieważ chcę łapać cheaterów i chce żeby gracze brali ze mnie przykład
- Składka [Tak/Nie] :tak jeszcze dziś mogę wpłacic
- Coś o sobie : nazywam się Kacper mam 16lat i lubię gry komputerowe i lubię pomagać osobom :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By GROSIU.LOVCIA
      Nick:  <<Gr0sIu>>
      Imię: Paweł
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/<<Gr0sIu>>/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 6
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  6h
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam mikrofon. Mam mutacje
      Kontakt (platforma): Discord i wiele innych
      Steam / Non-steam: Non-steam
      Dlaczego Ty?: Uważam iż jestem w miarę lubianą oraz znaną osobą na serwerze poza tym jestem aktywnym graczem i często napotykam osoby nieogarnięte którym przyda się dyscyplina 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK!
    • By N1K1Cz
      Nick: N1K1Cz
      Imię: Dominik
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/xeonxeon/
      jakby co to mój gametracker ale na starym nicku bo miałem nick xeon i o tym zapomniałem a nie chce tworzyć nowego konta na tym
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem na jednym serwerze pół roku ale serwer się rozpadł kwestia przypomnienia
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 7-10 kwestia przypomnienia
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: min 1godz max 8godz zależy od dnia 
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Tak i Tak
      Kontakt (platforma): forum,dsc ewentualnie messenger
      Steam / Non-steam: nonsteam
      Dlaczego Ty?: Chciałbym utrzymać ład i porządek na serwerze bo czasami nie ma adminów na serwerze 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: Tak!
      @ Admin CS 1.6 [Jailbreak]
    • By bulkowski
      Nick: bulkowski
      Imię: Bartek
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/bulkowski/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Niestety nie byłem, ale wiem mniej więcej o co chodzi 
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 4/5
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie ok 3/4 godz, jeżeli to weekend to oczywiście więcej też zależy od dnia i do której jestem w szkole ale mniej więcej 3/4 godzinki.
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam sprawny mikrofon a mutacji niestety jeszcze nie przeszedłem
      Kontakt (platforma): Facebook, GG, instagram, snapchat, forum, discord
      Steam / Non-steam: Non-steam ale niedługo zamierzam kupić sobie cs na steam.
      Dlaczego Ty?: Gram długo na serwerze i dziennie poświęcam dużo czasu na niego. Niestety nieraz brakuje adminów akurat gdy jest to potrzebne. Jeżeli mi zaakceptujecie podanie to zamierzam pilnować porządku na serwerze i karać graczy którzy na to zasłużyli. Niestety, ale często spotykam się z osobami, które zaczynają się wyzywać. Mam więc zamiar (jeżeli zaakceptujecie) pilnować porządku, wspomagać serwer, być aktywnym na forum oraz serwerze. Piszę podanie ze względu pomocy.
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK
      @ Admin CS 1.6 [Jailbreak]
    • By d3d!k
      Nick:
      Imię:
      Doświadczenie w byciu adminem:
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]:
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?:
      Kontakt (platforma):
      Steam / Non-steam:
      Dlaczego Ty?:
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]:

* Jeżeli podanie zostanie odrzucone kolejne możesz złożyć po upływie 7 dni.

• By Kasztan2115
      -Imię: Artur
      -Nick z gry: Kasztan to legenda
      -Link do gt: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/top_players/?query=Kasztan (wszystkie nicki sa moje)
      -Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/jdelo
      -Steam id: STEAM_1:1:465603475
      -Dlaczego ty: jestem czesto na serwerze , moge pomoc w jego rozwoju staram sie byc pomocnym , bylem juz tu adminem
      -Ile grasz dziennie: na tygodniu 1-3h w weekendy do 10h
      -Składka członkowska : Tak
      -Znajomosc sourcemoda 4/5
      -Kontakt: fb , discord , ts3 ,
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.