Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Trzy propozycje dotyczące serwera :D


eAsy sKill#

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wam przedstawić trzy propozycję które zmienią serwer na lepsze:

 

1.

Dotycząca (/lm) laser min, a więc nie ma ograniczenia na jedną osobę, np ja jako normalny gracz mogę kupić 6x lm do "kampy" co jest nie logiczne i bez sensu. Oraz normalny zombie nie ma szans.

I tutaj też moja propozycja dotycząca tego iż wprowadzić ograniczenie 2x lm na jedna osobę.Tzn może maksymalnie 2 postawić gdy ktoś zniszczy 1 może kolejna :P

 

2.

Dotycząca ammopacków zapisują one się z mapy na mapę co jest totalnie bez sensu, można sobie pozwolić na wszystko w ten sposób i gra nie sprawia zadnego problemu a zombie są bez szans tak samo jak pojedynczy cżłowiek.

Moja propozycja to zeby co mapę ap się kasowało i np z nową mapą mieć 10 ap. To jest wystarczająco dużo i wystarczy :)

 

3.

Dodanie szybkiej rekrutacji, i nowych map ponieważ to co dzieje się na serwerze to tak zwany "burde*".

Denerwujące jest proszenie Izcona admina żeby wbił na serwer, lecz nie zawsze da radę, oraz grane są 4-5 map bo nie ma zbyt dużego wyboru!!

 

4.

Czwarta propozycja odnośnie tej bomby na poczatku dla matki zombie. Jest ona bez sensu i gracze rzucają ją nawet 1 osobie.

Bez tej bomby zombie świetnie da sobie rade ponieważ ma od 6k-12k. Ja daję sobie rady z 3k...

A tylko denerwuję graczy i wychodzą z serwera

 

@Rekt- ammopacki dropia szybko bo jest vip więc to nie jest problem jak bd się zaczynac od 10 to bez problemu da sie rade

 

@Mitch3Ll- Odpada ponieważ gra bd trudniejsza i nie bd mógł rzucać bomby co rundę? Lub nie bd tak latwo nabijać ap z kolegami :)W takim razie odpada masz racje

Edytowane przez eAsy sKill#

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram 1 i 3 propozycje a co do 2 to nwm z jaką prędkością dropią ammopacki :<

Masz sprawę/problem lub po prostu potrzebujesz pomocy ? Nie bój się pisz śmiało GG: 46661150 lub PW ;)

 

  • 50 postów - 22.06.2015
  • 100 postów - ...

 

 

76561198152671713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej  popieram  1 i 3. Z drugim się zgodzę tylko jak by został usunięty granat zarażający na początku każdej rundy.

 

Pozdrawiam 

 

CwaniaK # 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jak najbardziej na tak :)

2. Jeśli będzie limit to nie ma sensu zmieniać bo i tak nie wykorzysta.

3. To normalna sprawa :)

4. Tego nie kapuje

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szanowna administracja Rumcajs, albo Izcon ruszy tyłek i się wypowie lub zaczną działać.

Temat stoi już prawie dwa tygodnie i nic. Wiem że dobrze jest nic nie robić ale to jest wasza "praca" 

Więc kur** ruszyć tyłek 

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie propozycje są bardzo przydatne.

Co do drugiej propozycji nie lepiej zmniejszyć zdobywanie AP ?
Co do pierwszej propozycji to 2lm na jedną osobę wystarczą.

Co do trzeciej propozycji to oczywiście na tak jak jest mało map to się nudzi to.

Co do czwartej propozycji można by zabrać tę bombę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Zombie Plague] IP: 80.72.33.56:27230Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie