Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie - Sammy


Sammy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick jakiego używasz: Sammy
Wiek: 18
Staż gry Counter-Strike: Tak jak pisałem, z 7-8 lat już będzie xd
Staż gry na serwerze: Od 17 lipca
Czy kiedykolwiek byłeś karany na CSowicze.pl: Nie
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Jakżeby inaczej, kumple. Na poprzedniej sieci BaRy miałem admina, sprawowałem się dobrze (tak myślę). Posiadałem sporo swoich serwerów (mówiąc sporo nie mam na myśli 4-5 tylko 20-30). Admin na innych sieciach, niektórych upadłych.
Znajomość komend oraz funkcji admina: 10/10 - znam wszystko (Tak nawet przenoszenie graczy Mrufka.).
Godziny w jakich grasz: Z rana, poświęcić mogę ze 2-3 godzinki.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Ktoś musi ogarniać pierdolnik z rana, który dzieje się na serwerze. Dostałem informacje od ~eZ., że na serwerze zostają zdegradowane dzieci i potrzeba adminów. Z pewnością działam na korzyść serwera (zgłaszanie graczy na u@, pisanie skarg niekoniecznie na forum, tylko na pw steam adminów). Ponadto posiadam mutacje, umiem prowadzić kreatywnie, nie to co poniektórzy. (Fakt faktem, znajdzie się dzień, gdzie wydam ze dwa polecenia a ludzie nie potrafią wykonać to zabijam.)

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SIDSTEAM_0:0:18879080

 

------------------------------------

 

 

  • Minimum czas spędzony na serwerze to 30h. + http://www.gametracker.com/player/Sammy/80.72.45.138:27835/
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum. +
  • Musi przebywać na serwerze przynajmniej 4 tygodnie. - (aktywny gracz)
  • Wiek powyżej 16. Wyjątkowo można przyjąć przyszłego Admina w wieku 15. Warunek jest jeden, że jest ogarnięty. +
  • Przyszły admin musi mieć ukończoną mutację lub głos na poważnym poziomie. +
  • Kandydat powinien być rozpoznawalny na serwerze. Innymi słowy wyróżniał się od reszty, np. skillem, znajomością moda lub innymi cechami. +
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. +
  • Płacenie składki 7.38 zł. - (składam podanie o darmowego - jeżeli bez opłaty nie bierzecie to proszę z góry o odrzucenie)
  • Posiadanie i używanie mikrofonu. +
  • Humor! +
Edytowane przez Sammy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

+Wiek

+Steam

+Ogarnie

+Spoksik ziomek

--------------------------------------------------------------------------------------

CSOWICZOWE OSIĄGNIĘCIA


--Posty--

10 - | 60 -

20 - | 70 -

30 - | 80 -

40 - | 90-

50 - | 100 -

--TimeOnline--

1d -

2d -

3d -

4d -

5d -

--Reputacja-- Lubię to

5 -

10 -

15 -

20 -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Podania o Admina JB"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie