Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na admina!


ZwiastuN

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja na Admina serwera!


Posty umieszczamy w tym temacie!

Wymagania:

Przynajmniej 5 postów na forum
Brak aktywnych warnów (Są wyjątki)
Mile widziany mikrofon
Znajomość regulaminu (WYMAGANE)
Mniej więcej 16 lat (WYMAGANE)
Znajomość podstawowych komend admina.
Staż na forum min. 1 tydzień.
Przynajmniej 1 dzień na forum.

Wzór:

Imię:
Wiek:
Steam:
Link do GT:
Znajomość AMXX (0-10)
Kilka zdań o sobie:
Co wniesiesz jako admin?:
Składka(11,07zł SMS/7zł przelew):









64169533912195030328.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Patrycja
Wiek: 14
Steamhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198152643079/
Link do GThttp://www.gametracker.com/player/PaTrYcJaa.%20%21%20%3A%2A/80.72.34.122:27385/
Znajomość AMXX (0-10) 6/10
Kilka zdań o sobie: Gram na skrzypcach i lubię grać w piłkę ręczną.Podoba mi się ten serwer lepszego coda nie ma :)
Co wniesiesz jako admin?: 0 czitów gdy gram. Kulturę ogar i wgl
Składka(11,07zł SMS/7zł przelew): SMS

Rejestracja 06.07.2015 ->

Pomogłam? Daj Lubię to!

austingif4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Wiek: 15 lat
Steam: Mam ;)
Link do GThttp://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.122:27385/top_players/?query=W%40riacik+%3A3
Znajomość AMXX (0-10) 5-6
Kilka zdań o sobie: WItam ;) Mam na imie Mateusz aktualnie 15 lat ;) Miałem admina wiele. Na CSowicze miałem an 4k i JB. Jestem ogarniętą osobą miłą oraz pomocną :D
Co wniesiesz jako admin?:  Hmmmm. Na server wniosę na pewno:

-kulturę osobistą

-mniej cheaterów

-porządek 
Składka(11,07zł SMS/7zł przelew): Tak jak doładuje sb konto :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Mateusz
Wiek:17

STEAMarrow-10x10.png:LemaN

Link do GT: Score: 7   Minutes played: 37    Score per Minute: 0.4   Rank of server: 18 out of 18
Znajomość AMXX (0-10) 8/10
Kilka zdań o sobie: Lubie spędzać czas na swieżym powietrzu Jestem bardzo sympatyczny,miły oraz wyrozumiały. Potrafie zrozumieć każdą osobe która ma jakis problem.nie gardze innymi,kazdy jest równy sobie nie wazne jaki ma charakter. Moje zainteresowania: samochody,piłka nożna,bieganie,wychodzenie na Orlik,Kultura,poprawna wymowa ( Ortograficzna ) 0 czitów. Ogólnie mialem juz pare razy admina i czuje sie w tej roli bardzo dobrze ( odpowiedzialnie ) i nikt na mnie sie nigdy nie skarżył :) Pozdrawiam ADMINISTRACJE :D   :P
Co wniesiesz jako admin?:bede codziennie siedział na serwerze po 3-5 godzin,Dlaczego ? już tłumacze. Nowy serwer (Swieżak) wiec ejst bardzo duzo " CZITERÓW " wiec coś z tym trzeba zrobić prawda? wiec tutaj nie ma o czym dystkutowac oraz na Spectatore bede siedzial i obserwowal kazdego gracza czy nic nie ma  :) PS : Nie gram na czitach,nie cierpie tego
Składka(11,07złSMSarrow-10x10.png/7zł przelew): SMS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Krzysiek.
Wiek: 18.
Steam
eAsy sKill# | Mix ON http://steamcommunity.com/id/Experymentalius/ Kilka zdań o sobie: Mam na imię Krzysiek, mieszkam w województwie Śląskim, chodzę do szkoły w Oświęcimiu. Interesuję się sportem i muzyką.
Co wniesiesz jako admin?: Porządek i ład na serwerze to podstawa  Kulturę na poziomie, oraz brak krzyków przez mikrofon.
Składka(11,07zł SMS/7zł przelew): Bd bardzo ciężko, dogadam się z H@ ;p
Edytowane przez eAsy sKill#

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kuba
Wiek: Niestety 14 ale ogarniam.
Steam: Nie mam Steam'a ;/
Link do GT: Nie grałem jeszcze, ale pogrywałem na CodMod 401. Jestem nowy, zaczynam dopiero przygodę z tym serwerem.
Znajomość AMXX (0-10) 9-10
Kilka zdań o sobie: Mam na imię Kuba. Mam 14 lat. Mieszkam w Gryfinie. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjalnej, interesuję się głównie informatyką, ale czasami lubię wyjść na Orlik i pokopać z kolegami w piłkę. Lubie słychać rapu to mój ulubiony rodzaj muzyki. Lubię poznawać nowych ludzi, zawierać nowe znajomości. Jestem pomocny, uczciwy, jak coś zaczynam, muszę to skończyć, żeby było perfekcyjnie. Moją największą wadą jest leniwość, czasami potrafię wstać, nie jedząc śniadania i usiąść przed komputerem do 23:00. W przyszłości chciałbym zostać programistą lub stomatologiem.
Co wniesiesz jako admin?: Wniosę dużo, miłą atmosferę, chęć gry no nowym serwerze.
Składka(11,07zł SMS/7zł przelew): Nie, ale jak trzeba cos wysłać, to wyśle.

PS: Sorki za tą skargę bezsensowną miałem wczoraj poczucie humoru.XD

Sorki za wzór


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [CodMod 2001] IP: 80.72.34.122:27385Podania o admina Cod 2k"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie