Skocz do zawartości

Zablokowane Redaktor Pati


Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patrycja
Wiek: 14
Kontakt [steam/Gadu-Gadu]:

76561198152643079.png

 
  screenSHU_wqhesnw.jpg
 

Staż na forum: 

  • Time Online1d 9h 19m 56s

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Umiem robić gazetki i trochę wywiady choć ciągle popełniam te same błędy. Jak robię coraz więcej wywiadów to jest mała, ale bardzo mała poprawa.
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Żadne jak narazie
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 5/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Mogę teraz w lato poświęcić z 5 godzin. Z przerwami oczywiście.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Tak jak wyżej napisałam wywiady mi kiepsko idą dlatego podam moją 1 gazetkę.

 

http://csowicze.pl/topic/17001-gazetka-1/?do=findComment&comment=79488

 

 

Rejestracja 06.07.2015 ->

Pomogłam? Daj Lubię to!

austingif4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak :*

 

+ Ładne gazetki

+ Brak redaktorów

+ Time Online na forum

--------------------------------------------------------------------------------------

CSOWICZOWE OSIĄGNIĘCIA


--Posty--

10 - | 60 -

20 - | 70 -

30 - | 80 -

40 - | 90-

50 - | 100 -

--TimeOnline--

1d -

2d -

3d -

4d -

5d -

--Reputacja-- Lubię to

5 -

10 -

15 -

20 -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie zaraz poleci na mnie hejt. 
Według mnie nie nadajesz się na "redaktora". Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. Gazetka nie powala. To jest tylko przekopiowanie tego, co jest napisane na forum. Oczywiście, chwali Ci się to, że zrobiłaś ją. Liczą się chęci, co nie? Drugi powód jest też dość jasny. Znajomość zasad poprawnej polszczyzny. Według skali, dajesz sobie 5/10. Oczywiście, nie mówię, że sobie coś dodałaś, ujęłaś lub coś. Po prostu (jako była redaktorka gazetki lokalnej) uważam, że to za mało. Trzeci powód? Też widać gołym okiem. Redaktor powinien potrafić czarować słowem. U Ciebie tego nie ma. Podanie jest krótkie, nudne oraz zapisane z błędami (do których się JESZCZE nie przyczepiłam). Jednakże o tym, czy zostanie Twoje podanie rozpatrzone pozytywnie, zadecyduje administracja forum. Jednak zdanie zwykłego, szarego użytkownika też się liczy.

Przykro mi, ale ja daję "nie".

I czy tylko mi się zdaje, że ja w odpowiedzi napisałam więcej, niż @Patrycja w całym podaniu? xD

Edytowane przez Rosie.

"Życie jest do kitu. A poza tym zimno mi w stopy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Patrycja ale Rosie. ma rację. Podanie nie jest przekonujące, Twój zasób słów również nie zaskakuje, a co najważniejsze Twoja obecność nie jest odpowiednia na takie stanowisko ;) może spróbuj ponownie za jakiś czas. Powodzenia, pozdrawiam

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png

Powód: Popisz trochę wywiadów/gazetek i pisz podanie.


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie