Skocz do zawartości

Zablokowane Przepraszam wszystkich.


Luki!#

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym napisać temat o tym co zrobiłem, nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu więc piszę tutaj. Wiem, że to co zrobiłem jest karygodne i mogę dostać degradację ze wszystkich rang które mam i na które tylko pracowałem ale myślę, że dostane drugą szanse ponieważ dzisiaj tak sobie siedziałem na komputerze i tak Sobie pomyślałem, że lepiej będzie o wszystkim powiedzieć a nie dalej was oszukiwać ponieważ tak naprawdę nie mam tych 17 lat. Mam 14 lat, moim marzeniem było zawszę mieć admina i udzielać się na forum ale na każdym forum rekrutacja na wszystko +16 +15. Po moim głosie może nie widać że jestem jakoś bardzo młody ale jestem ogarniętą osobą jak na swój wiek. :) Chciałbym udowodnić, że chłopcy o takim wieku wcale nie są jakimiś dzieciaczkami ja dostałem rangę UBTeam ale chyba nie z powodu wieku ale z tego co potrafie  i jestem aktywny. Prosiłbym o drugą szanse ja jutro ide do sklepu po mikrofon więc jak dostanę drugą szanse to chętnie z wami pogadam. :) Ale proszę jeśli mnie zdegradujecie to proszę nie banujcie na forum i w cs`ie. Nie chciałem oszukiwać ale tak wyszło więc jeszcze raz przepraszam i proszę o drugą szanse.

 

Jak dostanę bana to chciałbym pozdrowić osoby które poznałem na początku i polubiłem a czasami mi pomogli: Gozdek, Negative, izcoN, Rumcajs, TimeOutServer.

tumblr_ne2hqbE7O41tmn6ifo1_500.gif
GG: 49722583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był Rumcajsem dałbym ci drugą szanse ponieważ tak jak wspomniałeś to nie wiek się liczy tylko umiejności danej osoby ponieważ to nie wiek sprawia nas mądrymi, ogarniętymi bądż kulturalnymi, To wszystko zależy od nas jak się zachowamy w danej sytuacji, wiek tu nie ma nic do rzeczy a rozumiem lukiego że nie powiedział swojego prawdziwego wieku ponieważ pewnie nikt by mu nie dał szansy aby osiągnąc coś na csowiczach, Dlatego lepiej pierw kogoś poznać oraz chociaż zerknąć na osobowość a nie zwyczajnie oceniac po wieku. Ja również wam powiem historie którą też jest związana z csowiczami oraz jest to troche ukrywane przezemnie. A bowiem byłem tutaj kiedyś pod nickiem KSP, może ktoś z was pamięta, zawsze pisałem że mam 14,5 lat a miałem tylko 12 oraz totalnie nie znałem się na grafice a jednak zainstalowałem pewnego photoshopa i zacząłem coś tam robić, na początku była to pikselozja a potem dużo się nie zmieniło ponieważ było jeszcze gorzej nawalone, ale nie poddałem się ponieważ wierzyłem że nie trzeba mieć 15 bądż 16 lat aby móc tworzyć dobrą grafike, a więc postanowiłem że napisze podanie w którym skłamałem że mam 14,5 lat oraz wysłałem pare fatalnych prac, ale ludziom się spodobało tylko dręczy mnie to że gdybym napisał że mam 12 lat to by pewnie odmówili i odepchneli mnie od tego co chciałem robić. Poprzez to co napisałem chcę powiedzieć że nie wiek się liczy w człowieku ponieważ czasem nawet młoda osoba może być bardziej dojrzała niż starsza. Dziękuje dla tych co czytali.

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, udowodniłeś to co potrafisz. Lecz kłamanie to nie jest najlepsze rozwiązanie. Licz się też z tym że Rumcajs chciał mieć dorosłą ekipę, ogarniętą. Ty ogarniasz ale skłamałeś. Zauważyłem że nie masz tyle lat, ile pisałeś, a po czym ? Po tym że: Nigdy na TS nie chciałeś gadać, i po twoich podaniach. ;> Na miejscu Rumcka dał bym ci ostatnią szansę. :) 

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam to, iż się przyznałeś do kłamstwa, ale zdajesz sobie sprawę, że nie okłamałeś Tylko nas, lecz również Administracje ? 

Tak, to prawda ogarniałeś tę posadę bardzo dobrze. ""Chciałbym udowodnić, że chłopcy o takim wieku wcale nie są jakimiś dzieciaczkami""

nie wszyscy chłopcy w twoim wieku, są tak ogarnięci jak Ty to opisujesz, co prawda niektórzy 16-latkowie, są bardziej irytujący niż inne dzieci co mają 10 lat, ja mam 15 lat, a staram się zachowywać jak dorosły człowiek. Według mnie należy mu się druga i ostatnia szansa, z tego powodu iż się przyznał do winy, przeprosił, oraz bardzo dobrze pełnił swoją posadę na tym forum.

Edytowane przez proroK #.

--------------------------------------------------------------------------------------

CSOWICZOWE OSIĄGNIĘCIA


--Posty--

10 - | 60 -

20 - | 70 -

30 - | 80 -

40 - | 90-

50 - | 100 -

--TimeOnline--

1d -

2d -

3d -

4d -

5d -

--Reputacja-- Lubię to

5 -

10 -

15 -

20 -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie świadczy o człowieku każdy dojrzewa w swoim tempie :)
Co do tego miłe to jest że miałeś odwagę się przyznać do kłamstwa.

Degradować Cię nikt nie będzie. (Dobrze się sprawujesz itp)

Bana nie otrzymasz no za takie coś :P

Temat zamykam w celu uniknięcia spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaOgłoszenia"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie