Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na ez


fl0w.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:fl0w.
Nick oskarżonego:~eZ.
IP/SID oskarżonego:NIe znam
Godzina i data zdarzenia:chyba 12:40
Mapa:jail_summer2_fix
Screeny/demo:htvl
Opis sytuacji:Wyzywał mnie to ja mu powiedzialem siij i dal mi bana...
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dział. Fajnie, że nie masz dowodów, a tak się składa, że ja mam ich więcej. Nie powiedziałeś do mnie tylko "ssij", powiedziałeś dużo więcej. Napisz skargę w odpowiednim dziale lub poproś moderatora o przeniesienie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ez to prawda admin zostanie odebrany natychmiastowo bo każdy gracz jest równy , proszę podać mapę i godzinę jutro oglądnę całe demo 

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gorsza część to prawda ale nie do końca ez wybuchnoł i trochę przesadził ale jednak był prowokowany przez flow'a ~Ez prowadzi kreatywnie i napędza ten serwer ma on poprostu słabe nerwy ale jest on wyjątkowo dobrym adminem i kreatywnym ct'kiem i odebranie admina to zbyt ostra kara. Ez powinien trochę opanować słownictwo ale i tak przegrane godziny, zbanowani gracze, oraz ludzie którym pomógł są wystarczającą rekomendatom za tą jedną wpadkę/uniesienie emocji. Kara powinna być ale raczej w formie bana odebranie admina to raczej zbyt wysoka kara każdy ma jaką granicę ez ma ją cięko ale wystarczającom by wytrzymać np ze mną.

 

Pozdrawiam: Arbuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież hltv głosu nie nagrywa ,więc jeśli przez mikro to robiliście to dowodów nie ma. Po za tym ,,IP/SID oskarżonego:NIe znam" po tym powinno się odrzucić bo tak na prawdę można powiedzieć że się ktoś pod niego podszywał. (Wiem co można napisać i wiem że admin ,ale i tak to potrzebne jest w celu weryfikacji).
Edytuje jak przeglądnę demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: WYJAŚNIONE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie