Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Szybka rekrutacja na admina CS:GO Only AWP


Bravo.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania : 
 

Minimum 16/17 lat (do ustalenia, bez wyjątków)
Minimum 10 przegranych godzin na serwerze (bez wyjątków)
Minimum 5 postów na forum
Minimum 3h dziennie przebywać na serwerze ! OBOWIĄZKOWE !
Sprawny mikrofon oraz ts3 (bez wyjątków)
Brak aktywnych warnów (bez wyjątków)
Podstawowa wiedza na temat komend admia i obsługi sourcemoda
 
Wzór:

Nick z gry:
Imię:
Data urodzenia:
Znajomość sourcemoda (komendy/podstawy):
Link do Twojego profilu steam:
Mikrofon [tak/nie]:
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:
Składka [11zł sms]:
x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry: >RezzeR<
Imię: Kacper
Data urodzenia: 15 lat
Znajomość sourcemoda (komendy/podstawy): Znam
Link do GT z przegranymi godzinami: Nie czyta mi :/
Link do Twojego profilu steam: (Nowe konto) http://steamcommunity.com/id/rezzerek/
Mikrofon [tak/nie]: Tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mam dużo wolnego czasu, bardzo lubię grać w cs 1.6 a szczególnie w go. Myślę że się nadaję, mało adminów.
Składka [11zł sms]: Nie (może w przyszłym msc)

Kontakt:


GG: 54233846  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry✪ NIKEY 
Imię: Kacper
Data urodzenia: 16 lat
Znajomość sourcemoda (komendy/podstawy): Znam
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/%E2%9C%AA%20NIKEY/80.72.45.139:27735/
Link do Twojego profilu steamhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198157129980
Mikrofon [tak/nie]: Tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Jestem Kacper , mam 16 lat . Lubie grać w piłkę nożną . Chcę zostać adm gdyż chce pomóc innym graczom oraz Bravo w ogranięciu bo jak narazie jest on sam 
Składka [11zł sms]:W sierpniu mogę

Kontakt:

 

Gadu-Gadu : 51955742

 

Steam:✪ NIKEY

 

TS3: cspyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry: ✖ ιηcяє∂ιвlє ✖
Imię: Rafał
Data urodzenia: 26.08.1997 (17 lat)
Znajomość sourcemoda (komendy/podstawy): SourceMod mam 90% opanowane Adminowanie, za to Amxx pisałe pluginy itd. :D
Link do GT z przegranymi godzinami: Nie ma jak sprawdzić, bo Wasz GT nie prowadzi licznika, ale dodam, że mam 5 rank na serwerze.
Link do Twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198199626649/
Mikrofon [tak/nie]: oczywiście, że TAK
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Na serwerze brakuje Adminów, nie ma kto pilnować serwera, a często trafi się jakiś mało rozwinięty intelektualnie chłopaczyna i zaczyna drzeć japę przez mikrofon utrudniając wszystkim grę. Jeżeli chodzi o mnie to nie ma tu za dużo o czym pisać, jestem zwykłym przeciętnym nastolatkiem, chodzę na mat-fiz-inf do liceum, prowadzę własną sieć serwerów CS 1.6 (mogę udowodnić na GG), bawię się sporo w grafice komputerowej jak intra, avatary i sygnaturki dla graczy. W GO gram dosyć od niedawna (od początku czerwca) jednak 8k godzin przesiedzianych w cs 1.6 coś tam nie z AWP nauczyły. Wasz serwer był pierwszym, na którym zacząłem grać w cs go. W 1.6 grałem sporo na Waszych serwerach, głownie COD. Doświadczenie w prowadzeniu serwerów sprawiło, że mam sporo ciekawych pomysłów, aby uatrakcyjnić serwer. Pisałem już jedną propozycję i została przyjęta. Na serwerze mam dobry kontakt z graczami, dużo osób mnie zna. To tyle :P

Składka [11zł sms]: Niestety nie ;/, ale zamierzam uzbierać na kupno VIP'a :P

Edytowane przez ✖ ιηcяє∂ιвℓє ✖
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze.pl [Only AWP] IP: 80.72.45.139:27735 Podania na admina ONLY AWP"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie