Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


STFW

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: neX[t]
Nick osoby na którą składasz skargę:
ferN

Forum lub który serwer: Only DD2/Nuke

Powód skargi: Jest to obraz osoby w ostatnie 2 dni, które grałem na tym serwerze. Skarga dotyczy głównie sytuacji na nuke, gdzie dostałem bana za obrażanie. Heh, wszystko w porządku tylko jak się ma obrażanie graczy, do obrażania czitera? Gościu wbieguje na górny BS przez dwór, zabija 5, puszczają nerwy to chyba jasne że mu nawrzucasz tak? Wyłapałem bana szybciej niż cziter... To nawet nie jest śmiechu warte, bo to jest żałosne. Dzisiaj już kilka razy przez u@ zgłaszałem mu cziterów. Jaka była jego reakcja? Gdy grał z nim w drużynie problemu nie widział, a dostrzegał go gdy grał przeciwko niemu. Skoro składasz adminowi skargę  na danego gracza to jego reakcją powinno być wejście na specta w najbliżej możliwej chwili i ewentualne zrobienie screenów. Gracz ten widocznie nie pała do mnie entuzjazmem i jest to mocno zauważalne. Nie uważam go za osobę kompetentną do bycia adminem, dlatego też skarga trafiła tutaj.
Dowody:
http://s1.postimg.org/4e29qyzpb/kurwa.png

Świadkowie: Gracze grający dzisiaj między godziną 13-15 oraz grający wczoraj o godzinie 13-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dokładniej na co dowody? Mam nagrywać demko, jak nie będzie reagował na u@? Przy okazji przed chwilą dostałem 4 bana w ciągu 2 dni ze screen'ami czy to nie mała przesada? Za każdym razem jest to ban na tego samego steama, to samo IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Serwer nie u nas w sieci.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie