Skocz do zawartości

Zablokowane [Poradnik] Darmowy klucz CS:GO


muczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcesz otrzymać klucz cs:go za darmo? Tak, jest to możliwe! Po prostu wypełnij krótką ankietę i pobierz plik tekstowy w, którym został zawarty KEY z poniższego linku:

 


 

Proszę nie zamykać tematu, gdyż jeśli wszystkie klucze zostaną wykorzystane dodam kolejne linki!

Osoby, które otrzymały KEY'e proszę o opinie żeby nie było że to FAKE!

Serdecznie polecam blog na, którym download cs 1.6 jest całkowicie darmowy. cs 1.6 non steam zupełnie za free bez żadnych limitów, haczyków i innych podłości internetowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pobierajcie tego. to pewnie jakiś wirus czy coś nikt by za darmo kluczy nie rozdawał...

Pomogłem? Mój post Ci się podoba? Nie zapomnij zostawić PLUSA! To Tylko jeden klik ;)

 

KONTAKT:

~ Steam: exiteroN.

~ PW

 

Zanim napiszesz do mnie prywatną wiadomość zapoznaj się z poniższym regulaminem.

 

1.Nie odpowiadam na wiadomości typu "Siema, co robisz" "E jesteś?"

2.Pisząc do mnie staraj zachować interpunkcje/ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Próba oszustwa ?<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br /><strong class='bbc'>Administracja CSowicze.pl</strong>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Counter-StrikeCounter-Strike Global OffensiveBaza poradników"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie