Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina


Johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powróciłem po długim czasie na swój ulubiony serwer CoD MoD na csowicze.pl .

 

1.Chciałem dziś sobie popykać na serwerze 1001 lvl. Ale jak to sie okazało to prawie nie mozliwe ponieważ admin National Fatality czy jakoś tak nic nie ogarnial, typek stawial chyba 5 rund miny w bramie i dopiero po moim 4 zgłoszeniu tamten typ dostał bana na 5 min... śmiech na sali...

 

2. postawiłem minę w pomieszczeniu miedzy respem TT a dluga, dokladnie w tym malym pomieszczeniu, postawilem minę przy scianie aby nie byla w przejsciu (bylo mozna ja przeskoczyc jak i obejsc) Ale i tak dostałem kicka za miny w przejsciu z powodem "miny w przejsciu, ostrzezenie slowne bo gra malo graczy". A potem sie wypieral ze mnie sprawdzal i widzial jak w jakichs wczesniejszych rundach postawilem ową mine w przejsciu co bylo nie mozliwe.

 

3. Ten admin nic nie ogarnia, nie przyjmuje polowy zgloszen pisanych na u@,gracze sie skarżą. Prosze panstwa co to jest za admin? jakis 13 latek czy jak?

baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, byłem wtedy sam na serwerze a grało dużo graczy. Miałem spam na u@ "Ten afk" "Ten wh" "Ten Aim" "Ten stawia miny w przejściu" itd.... Żeby zbanować gracza muszę najpierw zobaczyć powód/dowód zbanowania. Zauważyłem jak pewny gracz stawia miny w przejściu dostał bana na 5 min, ponieważ kolega zapewne nie znał regulaminu, i chciałem mu dać jeszcze jedną szansę.Rozmawiałem z @@RumcajsJumper na TS3 i mówiłem mu żeby wbił mi na CodMod'a pomóc bo mam spam na u@, a byłem jako admin sam na serwerze i nie mogłem na raz wszystkiego ogarnąć.

Po drugie patrzyłem na cb i widziałem jak stawiasz miny w przejściu. Dało się je ominąć ale trzeba było chodzić zaraz koło skrzynek, co lepsze dostałeś tylko kick'a ponieważ grało bardzo mało graczy na serwerze,i nie chciałem żeby wszyscy powychodzili z serwera.Gracze się nie skarżą , nikt mi tego nie mówi o prócz ciebie.

Pozdrawiam National Energy

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny powiedz mi jak admin jest sam na serwie to ma wszystko sam ogarnąć?

Nie ma 20 rąk żeby każdemu odrazu bana dać...   I co moze miał jeszcze wszystkich naraz obserwować ??

National jest dobrym adminem Skarga niesłuszna.

gdf.jpg

 

 

Pomogłem daj +

 

Życzę wszystkim miłej gry na CSowicze.pl

 

Pisząc do mnie:

1. Zachowaj interpunkcje.

2. Pisz krótko, zwięźle i na temat.

3. Zawsze postaram się odpisywać.

4. Ignoruje ( Siema, Jesteś? Elo itp).

 

Kontakt ze mną:

~ gg: 53447571

~ PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Odrzucam.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br /><strong class='bbc'>Administracja CSowicze.pl</strong>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 1001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie