Skocz do zawartości

Zablokowane Pan Rockstar, zarzeczył sobie, że w GTA V PC będą błędy?


OfertaDnia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, temat z buta. Błędy w GTA V PC są tak głupie jak nie wiem. OTO NIEKTÓRE Z NICH:

Misja z jubilerem: Podczas jazdy na motorach wywala mi GTA V? Oco kaman? Odpowiedź:
Poprostu nie używaj prawego przycisku myszy (Domyślnie strzelanie z pojazdu). I problem rozwiązany.

Misja z Trevorem, przy przyczepach: Podczas próby pojechania do Los Santos wywala mi gre? Co zrobić? Odpowiedź:
Poprostu granatnikiem (Jeżeli kupiłeś do niego naboje, albo gazami) lub gazami rozwal się trzy razy i tyle po problemie, musisz jeszcze kliknąć pomiń, i to samo zrobić przy pojeździe co przy przyczepach.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jeżeli znasz więcej błędow, i odpowiedź do nich, daj znać w tym temacie!

 

 

 

Nara <lol2>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat z buta. Błędy w GTA V PC są tak głupie jak nie wiem. OTO NIEKTÓRE Z NICH:

Misja z jubilerem: Podczas jazdy na motorach wywala mi GTA V? Oco kaman? Odpowiedź:

Poprostu nie używaj prawego przycisku myszy (Domyślnie strzelanie z pojazdu). I problem rozwiązany.

Misja z Trevorem, przy przyczepach: Podczas próby pojechania do Los Santos wywala mi gre? Co zrobić? Odpowiedź:

Poprostu granatnikiem (Jeżeli kupiłeś do niego naboje, albo gazami) lub gazami rozwal się trzy razy i tyle po problemie, musisz jeszcze kliknąć pomiń, i to samo zrobić przy pojeździe co przy przyczepach.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jeżeli znasz więcej błędow, i odpowiedź do nich, daj znać w tym temacie!

 

 

 

Nara <lol2>

po ile jest  GTA V na pc ?

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: undefined

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie