Skocz do zawartości

Skarga na admina ProjecT


eAsy sKill#

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: eAsy sKill#

Godzina i data zdarzenia: 16:55-56 25.04.2015

Mapa:jail_rats

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: ProjecT

Jego IP/Steam ID: Nie posiadam, Ale to admin więc bd wiadomo ;)

Opis sytuacji: Gra płynie spokojnie i normalnie. Po upływie kilku minut jest kolejny FD z rzędu i mówię że zajmuję pomieszczenie przed gr paru graczy wchodzi więc ich zabijam a po chwili wchodzi ProjecT i szybko wychodzi więc też go zabijam.A on później się "pluję" do mnie że mam fk. Chodź wszedł na zajęte miejsce. I dostałem bana :P

Dowody: HLTV - http://hltv2.1shot1kill.eu/srv25787/HLTV-1504251636-jail_rats.dem.zip

Świadkowie: Brak jedynie evix oglądał demko.

 

Proszę o ukaranie admina bo nadużywa swojej rangi i faworyzuję znajomych na to też znajdę dowody :)

 

Na równo z wejściem nie pogrążaj się na demku widać że grubo przekroczyłeś i nikt cb nie zablokował śmieszny admin z cb Izcon więcej takich :*

Napisałem wyżej że dowody do faworyzacji znajdę nie umiesz czytać czy spadłeś ze schodów? I nie mówiłem że zajmuję miejsce przed Gr na górze tylko ogólnie(całe) więc nynaj

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za FK, wszedłem może na równo z wejściem i się wycofałem, koleś mnie zablokował z tyłu a ty się obróciłeś i mnie zabiłeś :D

 

 

A co do faworyzacji, podaj dowody bo jak na razie twoje słowa są tylko przelotne :P

 

 

@Edit.

 

Przestań się ośmieszać człowieku. Nie byłeś zagrożony z mojej strony i zająłeś miejsce przez GR na górze a nie na dole i tutaj ci podziękujemy :D

 

 

@Edit2

 

Ogólnie "nynaj" pisz sobie do kolegów nie do mnie, nie powiedziałęś że zajmujesz ogólnie tylko że zajmujesz miejsce przed GR, więc miałem prawo wejść na dół, a ty nie miałeś prawa mnie zabić. Masz FK i pogódź się z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak >> 80.72.33.56:27230Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie