Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Skarga na Evix


ProjecT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Admina: Evix

Powód: FK

Opis Sytuacji: BOT Wojciech wydał polecenie że mamy wyjść z celi i ustawić się na ...."i tutaj jeszcze nic nie powiedział", wtedy już były otwarte cele i postanowiłem sobie pobiec, nie odliczał i dlatego nie musiałem biec tam gdzie chciał "po każdym poleceniu trzeba odliczyć". Jak już zaczynał odliczać ja zawróciłem a Evix mnie zastrzelił więc to jest FreeKill, jak mówiłem że ma FK i poleci skarga to powiedział żebym szedł pisać skargę.

Mapa: jail_p4rkour

 

 

Proszę o ukaranie admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było fk. Odliczył dojście do lini po czym potem odliczał kto ucieka ginie. Chyba o to ci chodziło. Tyle mam do powiedzenia. Nie mówiłem żebyś robił skragę lecz to ty chciałeś a ja powiedziałem że droga wolna. Przecież tak czy siak mu nie zakaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też się usprawiedliwię ponieważ muszę. Było 4 tt 3 podskoczyło na podszkocznię i po prostu zabiłem tych 3. Po przejrzeniu hltv stwierdzam iż Don't nie podskoczył lecz po chwili ruszyl z buntem. Wniosek taki że nie miałem fk a ludzie naciskali że go jednak mam. Nikt nie powinien dostać fd(dont) i życzenia(ten który przeżył) lecz jednak nie zbyt dobrze zapamietalem ta akcje i do tego napierali więc wachałem się. // Minuta bodajże 14:30 hltv z mapy jail_akd_snowyday. Jeszcze jakieś wątpliwości to mogę wyjaśnić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie masz we wzorze "Dowody:" Po drugie nie masz dowodów co jest to jednoznaczne z odrzuceniem skargi. Po trzecie niestety hltv nie ma głosu więc nie zobaczymy kto miał rację. Po czwarte nie mów że kłamię ponieważ piszę tak jak było w mojej wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie ja prowadziłem... Mieli iść na linie po czym ty biegłeś w stronę bramy. Gdy skończył odliczać to zaczął wtedy odliczać kto ucieka ten ginie. Niby taka skarga a szczegółów nie pamiętasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak >> 80.72.33.56:27230Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie