Skocz do zawartości

Zablokowane Galeria by Michu


Michu psi psi ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaże Wam w tym temacie moje pracę jeśli tak je można nazwać :D Wyglądają jak wyglądają więc śmiało można krytykować ale są to moje pierwsze prace tak więc efekt jaki jest taki jest .

 

1.do11c5.jpg

 

2.286si2h.jpg

 

3.vcex3.jpg

 

4.4fvfqu.jpg

 

5.143i16s.jpg

Piszcie co należy zmienić (pewnie wszystko ^^), jakieś rady czy coś mile widziane :)

Avatar y sygnaturę też ja robiłem (jakby co).

2w5u3br.png xp6a89.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedna rada ode mnie: nie paćkaj tego wszystkiego tak, obraz musi być przejrzysty, prosty ale ładny. Odradzam Ci tak robić bo to nie za dobrze wygląda, choć każdy ma inny gust.. być może Tobie się to podoba :D to tylko takie 3 grosze ode mnie ;) ale jak na pierwszy raz może być, powodzenia w dalszym rozwijaniu :)

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak iż że zajmuje się grafiką dam ci kilka rad. Staraj się nie wkładać za dużo ponieważ to wtedy taki meksyk się dzieje ^^, Przypatrz się dokładnie obrazą i zdecyduj który kolor by pasował a nie wkładać rendery by wkładać :), No i ostatnia rada staraj się dobierać pasujące rendery, textury oraz czcionki. Mam nadzieje że da ci to do myślenia :)

 

Ogółem daje ci 5/10 

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png

Powód: Chętni obejrzą.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie