Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Procentowego (UBT)


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Nick; Procentowy
Powód skargi: Nie umiejętność sprawdzania ss + pytanie się jaki program używa się do odtwarzania demek.
Dowody : http://csowicze.pl/topic/10780-odwo%C5%82anie-od-bana-fast/ - Ziele brak ub bo data jest 16.02 a on pisze o ub 21.02 i jest Brak UB

http://csowicze.pl/topic/10781-pro%C5%9Bba-o-odbanowanie-poprawiona/- Dalej jest 16.02 ale Procentowy nadaje UB.
Nie pisał bym tego , gdyby przyznał się do błędy na SB no ale cóż.

+  Z tego co wiadomo to 48h jest na wstawienie czyli miał czas do 18.02 a dziś jest 21.02

,,@@RumcajsJumper jaki masz program do Demek bo mój nie działa i tylko szału dostaje jak dzisiaj demko chcialem zobaczyć" By Procentowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i słuszna , lecz proponowałbym porozmawiać z nim na steam/ts3/gg i objaśnić jak ma robić lub do kogoś kto był już ubteam/moderatorem

 

+ double post

 

z jednych z prośby o ub napisal "czysto ub" i potem temat moderacyjny pod postem swoim "ub" , jak mu powiedziałem uprzejmnie , że ma tak nie robić wybuchnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GhosT, nie wybuchłem tak jak ty to ująłeś tylko pisałem normalnie.

Jak cię tak denerwuje to jeszcze napisz, żeby mnie zdegradowali, każdy ma prawo do błędu i pomyłki i każdy uczy się na błędach sam

nie raz popełniłeś pewnie błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za pouczeniem Procentowego. Z tego co wiem to ZIELE, też nie zauważył, że SSY były po edycji . To było w przypadku K3IMaN`a . Jak na razie nie jestem za degradacja tylko pouczeniem. Każdy ma prawo do błędu

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GhosT, nie wybuchłem tak jak ty to ująłeś tylko pisałem normalnie.

Jak cię tak denerwuje to jeszcze napisz, żeby mnie zdegradowali, każdy ma prawo do błędu i pomyłki i każdy uczy się na błędach sam

nie raz popełniłeś pewnie błąd.

dlatego ja ci mówiłem , jak używasz blokady moderatorskiej to tylko blokady moderatorskiej ( jak gracz czysty.lub jak brak ub) i piszesz brak ub lbu ub i tyle ;) , bo ja chce cie ochronić przed popełnieniem błędu ;)

 

 

Jestem za pouczeniem Procentowego. Z tego co wiem to ZIELE, też nie zauważył, że SSY były po edycji . To było w przypadku K3IMaN`a . Jak na razie nie jestem za degradacja tylko pouczeniem. Każdy ma prawo do błędu

 

 

tak ja pisałem , można dać "ostatnią szansę" graczowi i dać ub lub kupno ub u RumcajsJumper ( jeśli nadal tak robi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Jednorazowa wpadka widzę. Użytkownik został ostrzeżony słownie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie