A ja właśnie jestem może nad zmianą serwera Losowe Cheaty na Jail Break, jest mało serwerów tego typu i widze że jeden bardzo dobrze prosperuje ludzi gra sporo. Jak by sie dobrze go ogarnęło i dbało to myśle że ludzie by grali. Prowadzić fajnie rozgrywke to jest pół sukcesu bo juz trochę się zagłębiłem w ten temat. No i COD albo DiabloMod. Pamiętam klase "archer" co mial grawitkę i pod E yebnięcie o ziemie i w okolicy kto stał to kasował fajne czasy
Na nie, wystarczy że konto tylko pod podanie.
nie widziałem ani 1 na serwerze p
Na nie bo powód dlaczego, bez sensu
Kontakt, e-mail, no sens w tych czasach, gdyż kontakt musi być szybki, sprawny i skuteczny. na nie.
Siemka, ogl pisze post z propozycją przedłużenia y@, ze względu na to że się dość krótko wyświetla i nie nadążają czytać, a tak spamić na pół ekranu ludziom też nie wypada. Komfort gry będzie lepszy dla graczy i wyraźniej będą widzieć informacje. Bo tak trzeba po 2-3 razy powtarzać wiadomość.
Zmienić muzyke intruza i te rapsy na coś innego dużo ludzi narzeka i to nie ma wgl klimatu. Na Np. Zawsze coś można wybrać i podmienić. PS. proszę zmieńcie te rapsy obecnie gram bez muzyki .... albo wrócić do tamtych i coś dodać z tych co podałem. Sorki, ale tragedia dla mnie i dla graczy.
jestem na na nie co do różnych map, dust2 2x2 to mniejsze jest okej i ten long, ze względu na to że dużo nowych ludzi wchodzi i przedłużają mapy itp. biegając na B nie mogą sie też połapać. Można dodać dla odmiany jakieś 2 inne mapy, lecz to jest do omówienia, po prostu dla urozmaicenia żeby było coś wiecej niż dd2.