Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Statystyki Graczy - CS2

Sprawdź najlepszych graczy naszych serwerów CS2 oraz ich dokładne statystyki!

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • Counter-Strike 1.6 Counter-Strike 1.6
    • Nowy ONLY DD2 - PRACE
    • 51.77.39.131:27016
    • 0 / 32 graczy
    • mapa:


      cs_italy

    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Mapa cs_italy
        • Protokół source
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 2
  • Counter-Strike 2 Counter-Strike 2
    • Nowy Only Mirage
    • mirage.csowicze.pl
    • 3 / 20 graczy
    • mapa:


      de_mirage

    • Właściciel:

  • Teamspeak 3 Teamspeak 3
    • Nowy TS3 - Csowicze
    • ts3.csowicze.pl
    • 0 / 32 graczy
    • Właściciel:

        • Właściciele
        • Protokół teamspeak3
        • Procentowe wypełnienie 0%
        • Najwięcej graczy 3
  • Discord Discord
    • DC CSowicze
    • Kliknij przycisk Połącz
    • 108 / 108 graczy
    • Właściciel:

  • 7 Wszystkich serwerów
  • 147 / 282 Wszystkich graczy
  • 52% Zapełnienie serwerów

PaxON

  Użytkownik
  • Postów

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Dotacje

    0.00 PLN 

Zawartość dodana przez PaxON

  1. Staram nawet o tym nie myśleć xD
  2. Nick podejrzanego: Bodzio Serwer: OM1 IP podejrzanego (komenda status): STEAM_0:1:536336424 Link do demka: https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20220221-184123-1837639677-de_mirage-_______________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip Podejrzane momenty: 7:00 dziwne skoki możliwe, że abh 7:09 jak on mógł go widzieć wcześniej czy coś ? XDDDD 7:39 oczywiście można się domyśleć, że jest tam gracz ale akurat z tej strony idealnie wychyla pod model (dziwne) 8:00 za szybki strzał (spalone) 8:30 piękne abh ogólnie, idealne skoki, kurde bez jaj, gram tyle w cs na różnych mapkach uczę się bh, a chłop co ledwo się rusza robi takiego bh? 9:19 idealnie peekuje z modelem (dziwne) 10:17 prifire na gracza (spalone) 10:32 za szybki strzał (spalone) 12:30 i ciągnie się dalej, tutaj widział niby moją lufę. Ale kto tak robi? jego teammate był w jungli a on wchodzi w nia na shifcie ? XD Opis sytuacji: Gramy sobie na serwerku, bijemy się z @ Agnes i nagle fala cheaterów. @ Rutkowski tamtego też złapie, miałem tylko 2 akacje spalone, za mało myślę, ale obaj wiemy, że gra na cheatach. A nie mam teraz zbytnio czasu, żeby szukać demek, ale złapie go tak czy siak ;3
  3. Raczej na NIE: +Wiek -często zmieniasz nicki, myślę, że przyszły admin powinien mieć jeden nick żeby gracze go dobrze kojarzyli, i administracja również. -podanie nie jest zadowalające -GT, jak możesz podesłać to podeślij. Bo z tego GT nic nie widać, łyse jest.
  4. @ RumcajsJumperjaki poziom? Pełna konfiguracja, FTP znam jak własną kieszeń :p Wgrywanie pluginow, próbuje jeszcze nauczyć się pisać własne pluginy, jest już parę serwerów, które ożywiłem i skonfigurowałem. Więc myślę, że dobry poziom A jeśli chodzi, czy byłem opiekunem czy właścicielem, to wiele razy.
  5. Siemka, mam na imię Adrian, mam 21 lat. Pochodzę z Woj. Dolnośląskiego, interesuje się i zajmuje konfiguracja serwerów csgo oraz ts3. Trenuje od 5 lat MMA, Tryharduje na serwerach społecznościowych . Mam nadzieję, że miło spędzę czas u was. Do zobaczenia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie