Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


.zJaranY Mis.

User

About .zJaranY Mis.

  • Rank
    lack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. jestem na nie -wiek -sam nie wiesz czy mutacje przeszedłeś -i jeśli masz samo doświadczenie na kicach i banach to nie masz czego szukać :c a tak btw co to za wzór do podania? prawidłowy masz tutaj tak jak podał Rumcajs
  2. 1. Nick: ^.zJaranY~~[M]is^. 2. Imię: Kamil. 3. Wiek: 17. 4. Znajomość AMX (1-10): 8,5. 5. Sprawny i działający mikrofon: tak posiadam sprawny i działający mikrofon. 6. Składka (Składka obowiązkowa SMS/PSC/PRZELEW/PAYPAL): najlepiej to przelew. 7. Link do swojego: https://www.gametracker.com/player/^.zJaranY~~[M]is^./91.224.117.18:27085/ 8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?: Chętnie wspomogę administracje w ogarnianiu serwera. Często jak bywam admin jest, ale jak wyjdzie robi się totalny młyn na serwerze. Tak więc ogólnie do pomocy. Dodam że gracze bardzo mnie polubili i jestem w dobrym kontakcie z nimi 9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: 5-6h dziennie. 10.Czy posiadałeś już admina: Tak posiadałem. 11.Posiadasz TS3: Tak posiadam.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.