Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Tikey

User

About Tikey

  • Rank
    lack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ja uważam, że skarga jest jak najbardziej słuszna Wrong nadużywa admin voice jak i zmienia mapy jak nie radzi sobie w CT, wydaje polecenia w których się sam gubi przez co FK (np mnie na mapie jb_tonues_v2) Są też sytuacje gdzie faworyzuje innych graczy ( przykład z dzisiaj kiedy gracze podwali sobie piłkę i miała się tylko raz odbić i trafić do przeciwnika, kiedy piłkę podwał Gracz o nick Paulinkx (admin) Odbiła się ona 2 razy potem podawał inny gracz również piłka odbiła się 2 razy i drugiego gracza zabił, ludzie zwrócili mu uwagę a Wrong tłumaczył się tym ze jak Paulinkx jak podawała to 2 odbicie było blisko gracza, tak czy inaczej odbicie 2 było nie ważne czy bliżej czy dalej ona też powinna zostać zabita. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
  2. Witam, Jakiś 1 dzień temu grając na JB pojawił się jakiś małolat który ciągle puszczał muzykę tudzież swoim głosem doprowadzał moje uszy do samodestrukcji. Opcja /mute bardzo by tutaj pomogła powiecie "jest admin on zmutuje otóż nie zawsze ten admin jest a nie znasz dnia ani godziny kiedy taki osobnik pojawi się na serwerze. Moja prośba jest taka aby dodać opcje /mute. Pozdrawiam.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.