Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Gravits

User

About Gravits

 • Rank
  lack
 • Birthday 12/13/1999

Informacje Profilowe

 • Location
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG
  63386373
 • IG
  Bndnxv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale to czego nie zrozumiałeś z w tym co napisałem. Jest aktualnie nagonka na takie coś wiece nawet jeśli dostałeś bana a sądzisz ze to niesłusznie to piszesz do admina albo sie odwołujesz. jak nie rozumiesz to ci to napisze jeszcze kilka razy. Swoim aktualnym zachowanie widać właśnie ile grałeś na jailach . Skoro wodzu dostał niesłuszne bany to prosze o wycinek z demka momentu jak dostaje bana i około minute przed, skoro tacy święci jesteście. Nie rób z siebie kastiego i nie mów ile ty to nie przegrałeś na serwie.
 2. Wiec jeśli nawet jeśli dostałeś bana niesłusznie to jest cos takiego jak kontakt a adminem i możesz mu napisać że ,, ej no bo dostałem niesłusznie bana '' itp itd a mu tłumaczysz jaka jest sprawa albo sie odwołać od bana. Aktualnie na serwie admini coraz bardziej patrzą czy ktoś nie zasuwa bo to jest jb a nie dr i strasznie to psuje grę, bo jak ktoś ma prowadzić ,powiedzmy jeden ct na 5 osob gdzie 2 osoby będa w mgnieniu oka znajdowały sie w gr. Serwer Jb nie na tym polega i jesli o tym nie wiesz to stanowisko opiekuna nie jest dla ciebie skoro znajomość moda przez ciebie wynosi 0/10. Nie, admini nie wypatrują tego na siłe tylko chcą aby inny mogli normalnie pograć a nie kilka sekund po otwarciu celi zaczynać nową rundę. Wodza w to nie wciągaj bo dostał 3 bany z czego tylko niby ten trzeci jest niesłuszny bo dałem mu go z niewiedzy że jest abh(wiec ub dostał) , dwa pierwsze sa słuszne i potwierdzić to mogą też inni admini. Sam wodzu nie protestował że dostał bana ''za nic".
 3. Nick:Gravits Serwer: JB Admin banujący: Data zdarzenia:17:11:2019 ok godziny 23 Opis sytuacji: Niechcący coś próbując dałem bana sobie samemu, wiem ze to nie odpowiedzialne z mojej strony i głupie zachowanie ale nie widziałem ze dojdzie do takiej sytuacji. Przepraszam za to i że zajmuje wam czas za swoją głupotę. Jako iż żaden z właścicieli jb nie ma zamiaru mi odpisać zgłaszam sie tutaj z prośba o odbanowanie mnie ^ ^ Link do bana (hps://amxbans.csowicze.pl/bans/index.htmltt): Wycinek z konsoli:
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.