Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sererar

User

About Sererar

  • Rank
    lack
  • Birthday 10/07/2003

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nie da sie edytować kiedy dasz Te notatke Powody: 1. Nie ma na tym serwerze ani jednego admina. 2. Granie bez osoby z wh albo aimem jest cudem. 3.. Serwer bez osoby pilnującej upadnie i to właśnie widzimy. Z tego co słyszę na serwerze to każdy wyzywa serwer i cheaterów podczas gry na osobę odpaloną, zazwyczaj soby które wyzywają już na serwer nie powracają
  2. Na tym serwerze brakuje adminów! Nie da sie spędzić godziny bez osoby która gra na cheatach. Mam nadzieje że go przyjemiecie!
  3. Oczywiście rozumiem twoje zdanie. Ale irytuje mnie to że jak jest już z kim pograć to wbija nagle człowiek ze spinbotem biega po mapie i zabija. Wszyscy wychodzą i niema już z kim grać. A z tego co wiem i widziałem nie ma tu ani jednego admina.
  4. Nick:Rollo Data Urodzenia:7.10.2003 Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Rollo/145.239.239.225:27015/ Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Zauważyłem że na serwerze nie ma ani jednego admina, każdy cheater lata jak chce.W ten oto sposób zauważyłem że ludzie zaczynają opuszczać ten serwer cytując "Jaki ten serwer ma słaby antycheat". Potrafią w ten sposób serwer z 10 osób opustoszyć że pozostaje na nim nikt. Potrafię odróżnić cheatera od normalnego gracza. Nikt sie na admina nie zgłasza. Czekam bezczynnie od dwóch dni na wzór. Lecz dziś nie wytrzymałem jak poraz 3 wbił na serwer cheater i go opustoszył. Sam czasami błagam na czacie aby wyszli i nie psuli ludziom humoru lecz to nie pomaga. Kilka zdań o sobie: Mam na imię Oskar. Mieszkam w warszawie. Interesuje się esportem oraz piłką nożną. Jestem w trakcie przechodzenia mutacji. W Cs:GO mam ok.5kh. Znajomość sourcemod [1/5]:2/5
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.