Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


kunyla

User

About kunyla

 • Rank
  lack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kunyla

   ub ub

  To teraz tak. Nie martw się od teraz jak będę wchodził na wasze serwery to odpalam nagrywanie bo banowanie od tak o to śmieszne jest pozdro.
 2. kunyla

   ub ub

  24h minęły ..
 3. kunyla

   ub ub

  To Ty chyba trigera nie widziales... Dla mnie to była normalna gra, mógłbym nawet dać kompa do sprawdzenia i tak byście nic nie znaleźli bo nigdy nie grałem na cheatach ale no co ja tam moge admin ma zawsze racje przecież. Dostawaliście one tapy i się ktoś spłakał ze cos mam a Ty widze nie umiesz odróżnić cheata od normalnego gracza.
 4. jeblo mi sie mialo byc na csgo
 5. kunyla

   ub ub

  Nick z CS: Kunyla Serwery: 3maps Admin banujący:Kato"w Opis sytuacji:gralem sobie jak zawsze i zaczeły wchodzic one tapy admin po 2 czy 3 rundach stwierdził ze mam cheaty chociaz ich nie posiadam Link do bana (sourcebans.csowicze.pl):https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist Wycinek z konsoli:You have been banned by this server, check https://sourcebans.csowicze.pl for more info. Disconnect: You have been banned by this server, check https://sourcebans.csowicze.pl for more info.
 6. Nick: Kunyla Serwer: 3maps Admin banujący:Kato"w Data zdarzenia:21.08.2019 około 23:00 Opis sytuacji: Dawałem one tapy jak na botach i banicja wleciała a gram legitnie chyba bym nie chciał konta stracić Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html):https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist Wycinek z konsoli:Disconnect: You have been banned by this server, check https://sourcebans.csowicze.pl for more info. Disconnect: You have been banned by this server, check https://sourcebans.csowicze.pl for more info.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.