Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Lutek

User

About Lutek

  • Rank
    lack

Recent Profile Visitors

169 profile views
  1. Witajcie! Serwer dobrymi krokami zdobywa graczy, widać na nim aktywność południami, nawet wieczorem. Chciałbym dowiedzieć się odnośnie waszych propozycji, głównie w mierze pluginów, rozgrywki serwerowej, co powinno zostać dodane, a co usunięte. Co powinno zostać dodane / usunięte? Link do pluginu, tematu: (W przypadku propozycji dodania). Propozycję piszemy w tym temacie, komentując go wedle wzoru.
  2. §1. Zasady dotyczące rozgrywki. 1.1 Zakazuje się utrudniania rozgrywki innym graczom. Zalicza się do tego: - Flashowanie, - Blokowanie przejścia, - Strzelanie w sojuszników. 1.2 Nakazuje się do wykonywania celów w grze. Nie wykonanie celów danej mapy będzie skutkowało karą. 1.3 Zakazuje się wykorzystywania wspomagaczy do gry. (Czyt. Aim, Wallhack czy podobnych nielegalnych wspomagaczy) 1.4 Zakazane jest wykorzystywanie błędów rozgrywki - jeżeli dany gracz zauważy błąd, niezwłocznie powinien powiadomić o tym administrację. 1.5 Bomby wyrzucane w miejsce niedostępne będzie skutkowało karą. §2. Zasady ogólne. 2.1 Każdy gracz wchodzący na serwer akceptuje regulamin, niezależnie od jego znajomości. 2.2 Zakazuje się używania nicków posiadających reklamy innych sieci, niżeli CSowicze. 2.3 Zakazuje się używania nicków obrażających sieć, czy ich użytkowników. 2.4 Każdy gracz traktowany jest równo - niezależnie od posiadanej rangi, czy kupionej usługi. 2.5 Każdy z ukaranych graczy ma możliwość odwołania się od nadanego bana PERMAMENTNEGO do dwóch tygodni od jego nadania. 2.6 Każda osoba, która zauważy osoby łamiące regulamin - ma obowiązek niezwłocznie powiadomić administratora serwera, bądź zgłosić ten incydent na forum - serwer posiada GOTV, który umożliwi odtworzenie oraz podjęcie decyzji o ukaraniu gracza. §3. Czat głosowy i tekstowy. 3.1 Zakazuje się obrażania graczy, sieci serwerów CSowicze. 3.2 Zakazuje się krzyczenia przez czat głosowy, umyślnego przeszkadzania (Specjalnych szumów). 3.3 Zakazuje się wysyłania pustych wiadomości, spamowania. 3.4 Zakazuje się informowania o używaniu wspomagaczy przez innych graczy. Należy niezwłocznie powiadomić jedynie administrację serwera. 3.5 Zakazuje się ciągłego używania wulgaryzmów, puszczania muzyki oraz wszystkiego co może utrudnić rozgrywkę pozostałym graczom. 3.6 Zakazuje się krytykowania poziomu gry innej osoby, wyznawanej przez niego religii lub wieku. 3.7 Przesz czaty nie szukamy partnerów do gier rankingowych, od tego jest forum serwerowe. 3.8 Zakazuje się spamowania na czat adminów. 3.9 Zakazuje się prowokowania innych osób będących na serwerze. §4. Zasady dotyczące administracji serwera. 4.1 Każda osoba będąca administratorem serwera ma obowiązek wspomagać innych graczy. 4.2 Każdy administrator musi być aktywny na forum, przynajmniej parę godzin w tygodniu. 4.3 Każdemu administratorowi zakazuje się dawania unbanów jeżeli nie posiada uprawnień. 4.4 Każdemu administratorowi zakazuje się faworyzowania graczy. 4.5 Zakazuje się nadużywania uprawnień.
  3. Witaj. Chętnie odwiedzę discorda niebawem!
  4. Siemanko. Jestem Kamil, lat 20 - pochodzę z województwa Śląskiego. Zawodowo jestem tokarzem, a moje zainteresowania to terrarystyka gadów. Jeżeli będą jakieś pytania, chce pogadać to zapraszam.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.