Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Paulinkx

User

2 Followers

About Paulinkx

  • Rank
    lack

Recent Profile Visitors

101 profile views
  1. To jest dział skargi, w nim piszesz skargę na danego admina, dołącząjac do tego dowody. Według mnie tym postem tylko zaśmiecasz dany dział. Jeśli już dochodzi do tego, że admin nie zauważy jakiegoś 'problemu', zawsze możesz zwrócić mu po prostu uwagę, że czegoś nie zauważył. A to, że akurat tych wymienionych adminów lubisz, nie znaczy, że zasługują na pochwały, być może od Ciebie za miło spędzoną grę, aczkolwiek nie od wszystkich, więc post zbędny.
  2. Twój nick: Paulinkx Link do zaakceptowanego podania: Podanie jest na forum, które w sumie już nie istnieje. Forum, z którego się przenieśliśmy. @ chomik @ Skizi, obojętnie który, możecie potwierdzić.
  3. Twój nick: Paulinkx Link do zaakceptowanego podania: Nie wiem czy powinnam wkleić link z podania na innym forum. Dostałam rangę zanim serwer zmienił sieć, podanie zostało przyjęte na poprzednim forum. (Ranga admin jb) ps. Edytujcie wzór i dodajcie do niego pole do uzupełnienia o nazwie "Ranga".
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.