Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  5
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Vashik

Użytkownik

O Vashik

 • Tytuł
  Brak zawartości
 • Urodziny 29.04.1999
 1. Dziś to zrobiliśmy dokładnie tak, jako pierwsi dobiliśmy 10 000 MPointsów! Udało nam się we dwóch! @ magiczny ` MTA - https://imgur.com/a/kUmRZHq @ Vashik MTA - https://imgur.com/a/bM3JMcj Życzymy oczywiście każdemu graczowi tak dużej sumy MPointsów oraz wytrwałości w dobijaniu ich! Osoba towarzysząca nam na zdjęciu [email protected] M!si4k PS. Sry za bindy na moim ss złe przyciski.
 2. Jestem za na tego trzeciego od góry, perełka piękna
 3. Nick: VashikGod* SID:67 Serial : 8EE1D371C6F0CEC5A557A285CB599743
 4. Nick: VashikGod* Opis propozycji: -Możliwość wystawiania mandatów na id pojazdów. -Dodanie "Suszary" w innym słowie radar do pomiaru prędkości oraz jakby za pomocą właśnie niego dało się ustawiać barierki ułatwiło by funkcjonowanie SAPD. -Poprawa ceny zawieszenia hydraulicznego w Tune na Garcii /Niebieska Czaszka piszę 8 tysięcy a można zamontować dopiero od 18k -Naprawa silników albo pracy mechanika bo jak się naprawia na mechaniku czasem się buguje coś i nie można odpalić silniku, i zacina się wszystko. -Dodanie Tempomatu żeby za pomocą LPM dało się ustawić prędkość z jaką chcemy się poruszać w obszarze zabudowany np. 20km/h,60km/h,90km/ Bezpieczna jazda.; -Jakby dało radę to holowniki żebyśmy mogli zaznaczyć pojazd właśnie "suszarą" i żeby ktoś to mógł zgarnąć na przechowalnie. -Parking Policyjny dla samochodów odholowanych lub z pościgu. -Żeby SAPD mógł nakładać blokadę na pojazd w sensie na koła żeby nikt nie mógł ukraść swojego wozu z parkingu policyjnego. -Poprawa cenowa pracy która jest na dokach i można się tam zatrudnić od 50mPoints jest to chyba ładowanie paczek do wozów, ale nie o tym zarobki bez premium są tam po 30PLN są one porównywalny do pracy drwala na którą nie trzeba konkretnie nic a na 50mPoints'ów trzeba się jednak trochę na męczyć. -Naprawa tekstur na mechaniku, można wejść w ściany itd. SS propozycji: luźna propozycja Pobranie: brak
 5. Twój nick: VashikGod*[gra] Vashik[forum] Link do zaakceptowanego podania:
 6. Vashik

  Ogłoszenie!

  Wszystkiego Najlepszego ! I Dalszych Sukcesów
 7. Imie :Jakub Wiek :20 Nick :VashikGod* SID :67 Serial :8EE1D371C6F0CEC5A557A285CB599743 Dlaczego akurat ty?: Jestem rozumnym gościem nadającym się na służbę SAPD. Potrawie się posłuchać i nie jestem wybuchowy wręcz przeciwnie, wyrozumiały. Czy posiadasz TS3/Discord?:Posiadam Znajomość Regulaminu (0-10):9 Czy posiadasz mikrofon? : Posiadam Coś o sobie (Minimum 3 zdania):Na imię mi Jakub jak widać wyżej, zainteresowanie na ten czas; praca, coś piłka nożna, oraz gry przeglądarkowe MMORPG. Pochodzę z Krynicy-Zdrój rejon Małopolska. Ile czasu możesz poświęcić na służbę?:Gram praktycznie codziennie po pracy jakieś 3-4h myślę że tyle byłbym skłonny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin