Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Incognito

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Post ratio

  0.00
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Incognito

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 2000.11.24
 1. Incognito

  Znowu

  W momencie wejscia serwer wymusza na mnei rejestrację. Gdy naciskam 1 w celu rejstracji wyskakuje mi komunikat że mam bana. Cos jest nie halo u Was. Po cholere wogóle ta rejestracja.
 2. Incognito

  Znowu

  Ale czego reinstala. To nic nie da bo mam cfg oryginalne nie kombinowane. Pare bindów na zakup broni i tyle. A czy wy patrzyliście czy mod na ban cfg jest ok moze to znim coś nie halo. Nie wiem jak nie bede mógł wejsć to grać bede gdzie indziej ale chyba to Wam powinno zależeć na graczach.
 3. Incognito

  Znowu

  Twój nick: Incognito [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Pozostalo ci 4 minut i 7 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Incognito [AMXBans] Powod : ' Hax CFG [Config.cfg] ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 426697351 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 37.248.156.85 ' [AMXBans] =============================================== Jakieś jaja. Link do HTLV: Opis sytuacji: że cfg hax Dodatkowe informacje: nie wiem o co chodzi. Nie używam żadnych haxów. Czy na pewno mod na ban cfg poprawnie działa. Mam steam i nie pozwoliłbym sobie na ban ze strony valve a tu coś jest nie halo. Proszę o wskazanie co jest nie tak. Mam config i userconfig. Jakie ustawienia są niby niedozwolone na tym serwerze. Na wszystkich innych normalnie gram. ?
 4. Twój nick: Incognito Serwer: dd2 Nick admina: serwer Data i godzina: przed chwilą Link do Twojego bana: log [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Pozostalo ci 1 minuta i 23 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : Incognito [AMXBans] Powod : ' Hax CFG [Config.cfg] ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 426697351 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 37.248.156.85 ' [AMXBans] =============================================== Link do HTLV: Opis sytuacji: że cfg hax Dodatkowe informacje: nie wiem o co chodzi. Nie używam żadnych haxów. Czy na pewno mod na ban cfg poprawnie działa. Mam steam i nie pozwoliłbym sobie na ban ze strony valve a tu coś jest nie halo. Proszę o wskazanie co jest nie tak. Mam config i userconfig. Jakie ustawienia są niby niedozwolone na tym serwerze. Na wszystkich innych normalnie gram. ?
×