Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


KDKR

User

About KDKR

 • Rank
  lack

Informacje Profilowe

 • Location
  polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. Polecam polecam https://www.bodypak.pl/pl/
 2. Jakbyś dał lepszy temat to i można by było stworzyć coś lepszego..
 3. 1. Typ pracy (Avatar/Sygnatura itp.): Avatar i banner 2. Wymiary: avatar standardowo, banner o rozmiarach 2560 x 1440 3. Tematyka (CS, Muzyka itp.): Youtube 4. Kolorystyka: podchodząca pod czerwień 5. Napis/y: Avatar napis : DredziG, banner na środku DredziG, pod tym shoty małymi i gdzieś z boku 'Subskrybuj!' - - 6. Link pomocniczy: to można dac pod av tylko przekształcić 7. Dodatkowe informacje**: na bannerze po prostu jakieś fajne tło z owymi napisami nie musi być nic specjalnego ;)
 4. Cześć siemanko! Ja tu były właściciel z kooperacji weedlifa Ostatnio poruszyłem świetny projekt zarobku w internecie. Jeśli ktoś nie próbował a chciałby przytulić parę stówek to zapraszam do kontaktu przez fp, bez ukrywania, bez ściemy, wszystko legit do łapki Możecie odzywać się tutaj: https://www.facebook.com/Money2Money-Krystian-Rybicki-111211636924471 Lub poczytać troszkę na dedykowaniej stronie: http://krystianrybicki.xaa.pl A jesli nie jesteście zainteresowani strzel chociaż łapencje dla zasięgu na fb! Dziękówka! ;^
 5. Plugin a zarazem mod jaki istnieje do cs'a od wieków jest popieprzony więc z jednej strony to co piszesz jest git, a z drugiej wiele w nim siedziałem i to nie jest takie hop 1. Do zrobienia na Sql panie @ Kaskader MultiArena 2. izi pizi do zrobienia tysz 3. bezsens 4. arena generuje swój własny czas dlatego tak się dzieje, em, jakby osobny silnik 5. Problemem jest to iż nie wrzucisz typa pod koniec arenki do kolejki, gdyż gdy wejdzie ktoś nowy na serwer automatycznie zostanie dodany do kolejki co równa się z tym iż będzie np. 2 vs 1 panie @ rivit98 6. To jest git 7. up więc za! .
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.