Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  13
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Alnair

Użytkownik

O Alnair

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Krk
 • Płeć
  Obojnak
 1. Dobry pomysł :)
 2. Jestem na NIE //[- Podszywka na Serwerze pod SonHokus!] - Piszesz często nieskładne zdania("Nie po polskiemu"), - Czytasz bez zrozumienia, - Motasz się we własnych zdaniach na forum, - Napisałeś w podaniu dowód na ^ " - " , - Mimo iż wpisałeś wiek 20 lat, po twoim zachowaniu na forum i serwerze nie daje Ci więcej niż 15/16(tak na oko), - Podanie nie estetyczne, nie czytelne, - Nie masz odpowiednich godzin na serwerze przegranych, - Nie masz reklam , - Profil zza dużą ilością materiału porn(To coś świadczy o osobie), - WH ? Niestety nie mam demka bo nie nagrałem, więc zaprzeczaj do wo
 3. https://www.csbydgoszcz.pl Nie ma miejsca na reklamę. Proszę usunąć ;) http://csdonald.pl/ Jest wpisany dwa razy. http://csgarfield.pl/ Serwery nie działające. Forum stoi w miejscu. http://cs-avenue.pl Jest wpisany dwa razy. Pozdrawiam, Alnair.
 4. Tak da się na steam mieć WH... Po drugie są programy do podszywania się pod czyjeś Steam_ID. A reszty nie będę komentować.
 5. Hokus na COD 150, biegałeś z WH, a konto jest pod podanie na admina, i nie rozumiem dlaczego dostałeś "Przyjęte" .... PS. Nawet nie umiesz normalnie sformułować zdania po Polsku... [Masło, Maślane....]
 6. Wysuwam wniosek o porównanie IP przez Rumcajsa. Jedyny sposób na wyjaśnienie sprawy. PS. Fajnie zachowuje się administrator serwera. -.- Pierwsza odpowiedź na odwołanie, i admin już się naśmiewa z Chadzik, ZERO powagi. Co do tego micro, Niech admin doda demko w post z tej godziny i zobaczymy. PS2. Albo ja dodam linka: http://hltv.1shot1kill.eu/srv23650/HLTV-1412201556-de_westwood.dem.zip Nie sprawdze co gadali bo nie mam Kart dźwiękowej.
 7. Panie ".:: sonHokus ::", Grałeś na WH, przynajmniej raz jak ja grałem, gracze na say pisali "Offaj to..." "ogranij sie..." tego typu zdania oczywiście bez cenzury. Było to pod nieobecność Adminów. Dlatego wysuwam wniosek aby Twój post nie był brany pod uwagę administracji w czasie Wystawienia Ostatecznej opinii przez RumcajsJumper. PS. Nie nabijam postów. Jeżeli jeden z dwóch Właścicieli serwera uzna iż tak jest, proszę o usunięcie mojego konta i zablokowanie Mojego IP na dostęp do forum. Ale chyba nie trzeba być geniuszem by stwierdzić fakt iż gdybym chciał nabić posty, nie pisał bym "PS."
 8. 1. W sprawy finansowe nie wnikam jak i nie płacę składki z powodu iż mam własne wydatki, Kiedyś może coś prywatnie przeleje na konto jednego z Właścicieli. 2. TAK wypowiadam się, I po raz który mam pisać powód ? Napisze JESZCZE raz, będę bronić podania! 3. Wiek "16+", umie Pan czytać ? Równie dobrze mogę mieć 18, 19, 20, 30... Moja odpowiedź w podaniu 16+ świadczy o tym, że wchodzę w min. próg, i was nie interesuje ile mam lat.(Was graczy, Administracja ma to na PW). 4. Podanie według wzoru, ale jak ci zależy zaraz je graficznie poprawie.... Pozdrawiam.
 9. 1. Reklama ? 5 reklam, ? Jaką różnice zrobi dla TEJ sieci serwerów 5 reklam ? ŻADNĄ! Ta sieć ma tyle reklam, że robienie 5 więcej to strata czasu gdy to forum zapewne ma bota od reklam którego sam używałem na swojej sieci. Jeśli chodzi wam o to że brak inicjatywy we wsparcie serwera wykazuje, to po co bym składał podanie o Admina i bronił tego Posta. 2. Nie używam GT! 3. TAK pod podanie, bo mam dość patrzenia jak ludzie się denerwują że inni gracze biegają z Aim'em lub WH, a Ja nie moge nic innego zrobić jak pisać im by pisali w konsole VOTE ID.... PS. Zastanówcie się nad tym waszym "Jeste
 10. 1. Wypowiadam się w celu obrony podania. 2. TAK Konto dla podania..... [Posty będę pisał ale nie do nabicia cyfr na konto, tylko by pomóc ewentualnie graczom lub osobą w potrzebie]. 3. Boty są, połowa top 15 to odpały w czasie nieobecności admina. PS. Do GT nie daje ponieważ nie używam.
 11. Głos w tej sprawie zostawiam dla Właściciela serwera a nie VIP'a...\ PS. W Cs'ie nie ma kont -.- Konto nie do padania, nie gram już dla rankingu, to tylko cyfry nie odzwierciedlające umiejętności gracza, Gram z nudów, mając admina będę siedział na Spec i śledził boty. Czasem wejdę do gry pomóc którejś ze stron, itd. Co do reszty twoich zastrzeżeń. Nie skomentuje.
 12. ~~~~ PODANIE NA ADMINA ~~~~ *Nick: Alnair *Wiek: 16+ (wiek się nie liczy jeśli ktoś jest dojrzał) *Znajomość AMXmodX (1/10): 10, ale dawno nie używane więc 5 min na szybkie przypomnienie :) *Ile czasu spędzasz na serwerze: Dość długo, czasem nawet do 04:00 jak wczoraj. *Link do Gametrackera z przegranymi godzinami: Null. *Posiadasz STEAM (tak/nie): TAK, ale używam NS-CS 1,6 rev.48, gdyż mniejsze lagi niż na steam przy tym moim kompie. *Czy miałeś kiedyś admina ? : TAK własną sieć CS 1.6 (4 serwery), *Posiadasz mikrofon (tak/nie): NIE, aktualnie używam NoteBook, który ma spaloną kartę dźwięk
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin