Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  10
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Mysliwa

Użytkownik

O Mysliwa

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 07.06.1995

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  NiechCIęNieCiekawi
 • Płeć
  Kobieta
 1. Sprawa wygląda tak, że od pół roku albo i więcej gość biega sobie legalnie na serwerze na speedhacku i aimie, a administrator serwera nic z tym nie robi. Przychodzą admini po 3-4 h, zbanują go po czym on znów wraca <3 Jakieś wykrywacze macie wgrane, nie wiem co one wykrywają, bo na pewno nie cziterów. Zajmijcie się tą sprawą, bo to wkurzające.
 2. Nie mów mi co mam robić w życiu, widzę, że dalsza dyskusja nie ma z Tobą najmniejszego sensu. Gdzieś mam jakieś posty....Żegnam i czekam na administratora.
 3. Nie unoś się, bo widzę, że moje słowa Cię poruszają. Po drugie, nie liczy się jak dużo gram na serwie to nie jest wątkiem tematu, a po trzecie ostatnimi czasy grasz rzadziej niż ja, a jak wchodzisz to tylko na chwilkę. Tak właśnie uważam. Nie potrafisz się wywiązać z obowiązków i jesteś niekompetentny na co wskazuje Twoja porywczość. Jeśli nie masz czasu na sprawdzanie tego czy ktoś wstawił ss-y to nie dawaj bana z powodu aktywnego bana - proste.
 4. Przede wszystkim to jest adminem na tym serwerze, co oznacza, że jego nadrzędnym obowiązkiem jest solidne wywiązywanie się z obowiązków, a nie na "odwal się". Jeśli chce sobie pograć niech idzie na inny serwer gdzie tych obowiązków nie posiada.
 5. Oczywiście, że możesz. Tylko na przyszłość sprawdzaj konsole... Powinieneś ponieść odpowiednie konsekwencje.
 6. Nie mam jak Ci dostarczyć dowodów jak to przez mikro lubisz sobie za dużo powiedzieć, ale na przyszłość zapamiętam. A gdy nie jest się pewnym tego co się robi, to się dłuższą chwilę na to poświęca a nie jak w gorącej wodzie kąpany. Liczę, że nie będę musiała tu wchodzić w najbliższym czasie, bo mam już dość wstawiania tych ssów i darmowych banów za nic.
 7. SKARGA NA ADMINA Twój nick: Mysliwa srutu tu` Nick oskarżonego: Uhahany IP/SID oskarżonego: nie mam teraz, bo wyrzuciło mi cs'a po banie Godzina i data zdarzenia: 11.02.2017 - 15:30:47 Mapa: dd2 Screeny/demo: ------- Opis sytuacji: Jeśli admin nie wie co to znaczy forum to niech się nie zabiera za banowanie. Dostałam UB za ssy na forum, weszłam po tym ponownie na serwer , a Uhahany daje mi bana - aktywny ban. Nie mam zamiaru przesiadywać na forum co chwilkę, bo ktoś jest nieinkompetentny. Po drugie, admin ten jest niekulturalny i często wyzywa innych graczy po tym jak go ubijają. Niech kt
 8. Twój nick: Mysliwa srutu tu` Nick admina: Uhahany ;) Data i godzina: 11.02.2017 - 14:54:53 Serwer: â–ˆ DD2 CLASSIC + Asysty â–ˆ by CSowicze.pl ^ 1s1k.pl (de_dust2) Link do Twojego bana: http://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=1860 Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www80.zippyshare.com/v/uch5iUsp/file.html Na przyszłość niech drogi admin Uhahany siedzi chwile na specu i obserwuje grę, a nie przegrywając rozdaje bany.
 9. Twój nick: Mysliwa srutu tu` Nick admina: strazak Data i godzina:08.02.2017 - 10:39:19 Serwer: DD2 CLASSIC + Asysty â–ˆ by CSowicze.pl ^ 1s1k.pl (de_dust2) Link do Twojego bana: http://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=1661 Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www118.zippyshare.com/v/UsHjyK0s/file.html
 10. Twój nick: `Mysliwa srutu tuuu Nick admina: Maciek.[5g] Data i godzina: 03.02.2017 - 22.42.05 Serwer: [PL] [FFA + BF2][Asysty] by CSowicze.pl ^ 1s1k.pl (de_westwood) Link do Twojego bana: http://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=1364 Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www36.zippyshare.com/v/rsd3aON1/file.html
×
×
 • Dodaj nową pozycję...