Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Rotax123

User

About Rotax123

 • Rank
  lack

Informacje Profilowe

 • Location
  Jasło
 • Płeć
  Obojnak
 • Hobby
  Motocykle, ogólnie motoryzacja, Sporty walki

Kontakt

 • GG
  21550481
 1. Imie: Łukasz Nick z serwera: Rotax. Wiek: 18. Znajomość AMX: 6/10 Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Rotax./91.224.117.66:27130/ Mikrofon: Tak. Składka: No mogę. Na serwie gram od 15 lipca. Gram cały czas jak mam tylko czas. teraz wakacje to tym bardziej. Skladki mogę zapłacić raz w miesiącu ale przelewem (nie wiem ile wynosza). Jestem kulturalny, potrafię sie zachować (nie krzyczeć przez mikro itp.) Co do samej gry, irytują mnie dzieciaki co staną w przejscu i nie da sie przejsc, jakieś dziecinne sojusze (zm pomaga ct blokując wejscie do kampy), "darcie" sie przez mikro osób które nawet sądząc po głosie nie mają 8 lat, przekleństwa i obrazliwe słowa, no i wiadomo cheaty wszelkiego rodzaju (najczęsciej sh i nieskończone ammo). Wszystko to chciałbym wyprostować. Pomagam innym w zdobywaniu fragów, tłumaczę "młodym" co i jak, gdy czegoś nie potrafą itp(jak tylko to możliwe na serwie). Chciałbym zapobiegać wszelakim klótni, sporów bo tego jest sporo na serwie. Steam nie mam, mialem lecz sprzedalem gdy przestalem grac w cs. Teraz planuję zakupic, lecz nie wiem kiedy. Doswiadczenie mam, bylem wielokrotnie na różnego rodzaju serwerach adminem, lecz przyznam na ZM nigdy. Ale zasady itp bardzo dobrze znam :) ... Tak wiem, że kąto założone tylko pod napisanie podania, ale te wszystkie sytuacje i zachowania już mnie zaczeły denerwować, admina nie ma na serwie a ludzie robią co tylko chcą. Cheaty, jakies piski przez mikro, blokowanie itp. więc postanowiłem napisać podanie, lecz aktywnosc na forum na pewno będzie poprawiona i lepsza. W cs gram ponad 7 lat. Na serwie adminów jest mało. Jedynego co widziałem to tylko Wojtas. Pomoc sie przyda na pewno ! Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrwiam.
 2. Nick na serwerze: Rotax. Twój wiek: 18 Posiadasz mikrofon/mutacje?: Posiadam. Masz Steam ? [TAK - Daj link/NIE] : Nie mam. Znajomość AmxModMenu (w skali 1-10): 6 (nie oriętuję sie jak piasć pluginy itp) Dlaczego ty?: Jestem nowy na serwerze, gram może od 6 dni, lecz duzo osób juz mnie zna z dobrej gry, rozgadania itp. Gram cały czas jak mam tylko czas. teraz wakacje to tym bardziej. Skladki mogę zapłacić raz w miesiącu (nie wiem ile wynosza). Jestem kulturalny, potrafię sie zachować (nie krzyczeć przez mikro itp.) Co do samej gry, irytują mnie dzieciaki co staną w przejscu i nie da sie przejsc, jakieś dziecinne sojusze (zm pomaga ct blokując wejscie do kampy), "darcie" sie przez mikro osób które nawet sądząc po głosie nie mają 8 lat, przekleństwa i obrazliwe słowa, no i wiadomo cheaty wszelkiego rodzaju (najczęsciej sh i nieskończone ammo). Wszystko to chciałbym wyprostować, ponieważ odkąd gram na serwie, nie widziałem nigdy administratora. Pomagam innym w zdobywaniu fragów, tłumaczę "młodym" co i jak, gdy czegoś nie potrafą itp(jak tylko to możliwe na serwie). Chciałbym zapobiegać wszelakim klótni, sporów bo tego jest sporo na serwie. Steam nie mam, mialem lecz sprzedalem gdy przestalem grac w cs. Teraz planuję zakupic, lecz nie wiem kiedy. Doswiadczenie mam, bylem wielokrotnie na różnego rodzaju serwerach adminem, lecz przyznam na ZM nigdy. Ale zasady itp bardzo dobrze znam :) ... Tak wiem, że kąto założone tylko pod napisanie podania, ale te wszystkie sytuacje i zachowania już mnie zaczeły denerwować, admina nie ma na serwie a ludzie robią co tylko chcą. Cheaty, jakies piski przez mikro, blokowanie itp. więc postanowiłem napisać podanie, lecz aktywnosc na forum na pewno będzie poprawiona i lepsza . Aktualnie jesteem 54 w ranku. Link do GT : http://www.gametracker.com/player/Rotax./91.224.117.66:27130/ Staż w CS'a: 7 la z przerwami. Kontakt: GG: 21550481 Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrwiam.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.