Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  10
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

chesters

Użytkownik

O chesters

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Nowe Miasto
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nie żartuj anarchia? Tak jak pisałem wcześniej. NOSMOKE? Słychać tupanie, strzały na czuja. 2 z 3 powodów są naprawdę śmieszne(anty FB >.<) Chciałbym zapytać dlaczego nie otrzymałem ssów skoro miałeś tylko podejrzenia. Byłem sprawdzany na innych serwerach i wszystko było w porządku(nie będę podawał linków i reklamował innych serwerów), nie jestem na BL-u.
 2. Ale co on rozpisze? Sytuacje gdzie przeskanowałem ściane? Nic nie udowodni, bo nic nie ma. Czy jest możliwość szybszego UB?
 3. Jak masz demko załóż słuchawki i posłuchaj sobie jak latał przed anarchią. ;) Umiejętne skanowanie to nie podstawa do bana, mogłeś zrobić ssy i wyjaśniło by to wątpliowści. Podejrzewam że widzisz taki skan pierwszy raz, więc Ci się nie dziwie, ale po to są SSy, proszę o UB. Pozdrawiam.
 4. Twój nick: chesters[MOTHERFUCKERS GO!] Serwer: DD2 Nick admina: Tomas22 Data i godzina: 15:40 dziś Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=2978 Opis sytuacji: Ban za wallhack którego oczywiście nie mam bez zrobienia ssów, za skan anarichii. Dzień wcześniej ban ale z ssami i wszystko w porządku. Prośba o UB. Dodatkowe informacje: ;)
 5. http://www59.zippyshare.com/v/HppACcAF/file.html
 6. Twój nick: Chesters[MOTHERFUCKERS GO!] Nick admina: Junior Data i godzina: 23 Serwer: ONLY DD2 Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=2863 Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www.speedyshare.com/RA5GH/asdsad.rar
 7. http://www50.zippyshare.com/v/h9pvlUnl/file.html Twój nick: Chesters[MOTHERFUCKERS G0!] Nick admina: ?? Data i godzina: 19.00 19.01.16 Serwer: INFERNO/DD2 Link do bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=4075 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : chesters[MOTHERFUCKERS G0!] [AMXBans] Reason : ' Screeny .tga na CSowicze.pl ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 31676756 ' [AMXBans] Your IP : ' 82.139.26.112 ' [AMXBans] =======
×
×
 • Dodaj nową pozycję...