Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  24
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

stallioN

Użytkownik

O stallioN

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Lublin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zakłady bukmacherskie | Motoryzacja | Melanż | Sex | Counter-Strike
 1. Dla Ciebie duperelem jest to ,że admin wyzywa innych lub nie reaguje na łamanie regulaminu? Bana żadnego nie nie mam. Gram normalnie.
 2. jkka Przecież tu wszystko widać zobacz HLTV jak chcesz, grałeś wtedy na 100% to widziałeś HQ może to w łatwy sposób sprawdzić (pytanie czy mu się chce) Nic nie zrobiłeś... nawet upomnienia Owszem jako admin masz wiedzieć takie rzeczy, że w takim wypadku daje się upomnienie jeśli to było pierwszy raz a jak nie pierwszy to bana. Od dzisiejszego dnia będziesz to wiedział.
 3. Kiedy niby mi te screeny robiłeś? Serio myślisz, że odpalony jestem? Ja na SPECT praktycznie siedzę tylko od początku tygodnia. Wiem, że steam nic nie znaczy ale pomyśl czy odpalałbym się na SPECT? W środę przeinstalowywałem system.
 4. jkka Specjalnie dałem tego screeny, żeby nie było widać czy widziałeś czy nie bo chciałem zobaczyć czy się przyznasz czym masz na tyle odwagi stanąć przed Rumcajsem i całym forum i powiedzieć, że przymknąłeś oko na to chociaż wiedziałeś a teraz kłamiesz bezczelnie wszystkim. Ładnie teraz wyglądasz.... Na tym screenie nie ma żadnych wątpliwości. http://iv.pl/images/52387090977985744162.jpg A jeżeli macie wątpliwości to można zobaczyć HLTV czy byłeś wtedy AFK czy grałeś. RevengeST O jakim Ty banie mówisz?
 5. SKARGA NA ADMINA/GRACZA Twój nick: water Nick oskarżonego: jkka IP/SID oskarżonego: 78.99.75.117:27005 [sTEAM_0:0:2049308] http://iv.pl/images/14724801337877493158.jpg Godzina i data zdarzenia: 21.05.2016r godz. ok. 17:40 Mapa: de_nuke Screeny/demo: http://iv.pl/images/77703422092756545271.jpg Opis sytuacji: Brak reakcji admina na bluzgi. Nie pierwsza i nie ostatnia taka skarga. Ale wszystko się kiedyś kończy. ##Nie usuwać dopisku z regulaminem ! Regulamin: Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga
 6. Czemu ja mam przyjeżdżać ? Jeżeli masz jakąś sprawę do mnie to Ty przyjedź.
 7. Jeszcze więcej
 8. KARLOS6700 Śpiesz się już Ci dużo czasu nie zostało jak tak dalej będziesz pisał .
 9. SKARGA NA ADMINA/GRACZA Twój nick: Barman Nick oskarżonego: Cross IP/SID oskarżonego: 'Cross' (UNASSIGNED) -- 78.99.103.24:27005 [sTEAM_0:0:1679327] Godzina i data zdarzenia: 19.05.2016r godz. ok 21:25 Mapa: de_inferno Screeny/demo: http://speedy.sh/qT8bJ/crossinf2.dem http://speedy.sh/FsqG2/crossinf.dem Opis sytuacji: Wyzwiska gracza przez admina Cross + brak reakcji na kulturę i wyzwiska innych graczy przez tego admina. ##Nie usuwać dopisku z regulaminem ! Regulamin: Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym prz
 10. KARLOS6700 Więcej mało mi. Mislav Jak to parę dni? Cross powiedział, że mnie nie widział jeszcze, ktoś z was kłamie panowie. Skargi piszę po to by na serwerze zapanowała kultura i ład i będę to robił do tej chwili aż zapanuje. Wcześniej nic nie było bo nikomu się nie chciało tego robić i każdy to przez palce przepuszczał.
 11. Poproś kogoś z wyższej administracji by Ci powiedział jak sprawdzić ile dany gracz gra dziennie dodam że jako admin powinieneś to wiedzieć. Większość graczy to NON STEAM którzy nawet nie znają regulaminu i nie mają pojęcia jak skargę napisać. Mi wszystko pasuje, to raczej Tobie nie pasuje REGULAMIN SERWERA którego nie znasz co pokazuję Twoje zachowanie. Za obrazę na forum też jest kara więc patrz co piszesz. Opiekunowie też kiedyś cierpliwość stracą. Na Twoje nieszczęście. PS. Pracuje w policji.
 12. Mislav Zamiast się tutaj wypowiadać skoro to nie Twoja sprawa i nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat skargi to byś popracował nad kulturą swoją na serwerze. Bo nie jesteś lepszy od nich.
 13. KARLOS6700 Ja do Ciebie w tym temacie nie piszę, więc po co się tu udzielasz.?
 14. Skoro ja jestem BOTEM to kim Ty musisz być skoro BOT Cię przechytrzył? Nicki mogę zmieniać, nie ma tego w regulaminie, że nicków nie wolno zmieniać. Mam rozumieć, że Ty zachowujesz kulturę tylko wtedy gdy nie ma opiekunów na serwerze na oficjalnych nickach? Myślałem, że już wyrosłeś z wjazdów na mamę... lecz u Ciebie widać , że to dłużej trwa.
 15. Po pierwsze to nie jestem Twoim kolegą. Po drugie nie gram raz na miesiąc tylko codziennie po kilka map. (można to sprawdzić w gametrackerze gdybyś wiedział jak to byś tego nie pisał) Piszę te skargi po to by admini w końcu zaczeli nie tylko nabijać fragi ale także robić to do czego są przeznaczeni czyli PILNOWAĆ PORZĄDKU. Ty jesteś świetnym przykładem tego nie robienia. Napisałem tą skargę bo łamiesz zasady. Powinieneś zbanować tego gracza który wyzwał lub dać ostrzeżenie, nic takiego nie zrobiłeś bo sam kultury nie przestrzegasz. Nie uważam, że byłbym lepszym adminem i
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin