Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  20
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Tadeusz

Użytkownik

O Tadeusz

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Moja sprawa
 • Płeć
  Obojnak
 1. Mimo taaak dużej ilości adminów na serwerze.... Często widuję Cię na serwerze, często wybuchasz gniewem, wtedy zaś klniesz, ale nie martw się każdy się kiedyś może "wkurzyć", sam przeklinam raz kiedyś na serwie (ale to w żartach) , powinieneś starać się opanować. :) Na admina nie wiem czy się nadasz, jakoś Cię nie widzę na tej posadzie, ale dałbym Ci szansę żebyś się przekonał, że to nie tak łatwo ogarnąć /help kiedy jesteś jednym adminem na serwerze. :D Jestem na tak, i Twoje przyjęcie powinno zamknąć rekrutację..
 2. Biorę przykład z h@ serwera. ;-; Tak prawdziwym powodem był spam bindem z reklama. To się więcej nie powtórzy. Przepraszam. :<
 3. Nick: Lineal^s Opis propozycji: Jlikeit ma zbroję unik 80%. Praktycznie nie ma szans, żeby go zabić. Wejdzie do kampy z najdłuższym spowalniaczem.. Myślałem, że miał goda włączonego.. To już nie jest gra.. Proponował bym to zmniejszyć do max 20%.
 4. Miałem ten problem, ale Revenge go naprawił. Mogę normalnie dawać bany przez amxmodmenu.
 5. Gdyby nie ten wybryk.. Ty wiesz dobrze o który chodzi.. Jest w miare dużo adminów. (Ja, Toldi, Na Haju, Jlikeit, Wariacik, Revenge, fb, AntyShoot, NajaranY czy tam NafukanY,) Ale jestem na małe tak.. Jesteś często na serwerze. Nie wdajesz się w kłótnie. Kultura na poziomie. :)
 6. Tadeusz

  Skin

  Bardzo dobry pomysł. Ludzie będą wiedzieć który jest adminem. Troche kiczowate te skiny co dałeś, ale zawsze można znaleźć inne.
 7. Od kiedy mam admina, w amxmodmenu mogę dawać tylko permy.. Innej opcji nie ma. Muszę dawać przez konsolę. Kiedyś miałem taki sposób na to, ale zapomniałem.. :huh: Na razie zostawiam ten problem administracji, i jak mi się przypomni to napiszę.
 8. Na serwerze zawsze co runde są ok. 2-3 osoby które potrzebują pomocy.. Admin nie zawsze zdąży Ci pomóc, ale skoro mówisz, że stał i nic nie robił, to daj dowody. Wszystko się wyjaśni.
 9. Po 1. Nic nie pisałeś, że Ci blokują, przynajmniej ja tego nie widziałem, napisałeś dopiero wtedy, kiedy sam im zablokowałeś, i dostałeś kicka.. Po 2. Nie widziałem, żebyś miał zablokowana kampe, a oni owszem, mieli. - Dlatego miałeś kicka. Po 3. Admin nie widzi - admin nie kara.
 10. Twój nick: Tadeusz Link do zaakceptowanego podania: http://csowicze.pl/topic/2805-podanie-o-admina-tadeusz-lineals/
 11. No na serwerze Cię dużo widać, jesteś spokojny, nie wychylasz się (nie wdajesz się w zbędne konflikty z graczami). Jestem na tak.
 12. Twój Nick: Lineal^s Nick Oskarżonego/: Na Haju ;xx Data | Godzina: 19:10 4 października 2014. Mapa: bb_minecraft Opis sytuacji: Było 30 sekund do końca rundy. Admin zabijał te zombie itd.. Na końcu rozwalił se kampe aby dać fraga zombie, czyli spadł na dół. Było już 0:00 i on był na dole, zombie na niego skakały, i jak już była zamiana drużyn, to go zabiłem. (Nie nadużywając admina, po prostu, sam sobie rozwalił kampe, i spadł, tam go zabiłem..) A potem dostałem bana na 30 minut. "Nadużywanie admina, nie pozwoliłem Ci mnie zabić".. To jest śmieszne, skoro był na ziemi to miałem okazję przepuśc
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin