Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Statystyki Graczy - CS2

Sprawdź najlepszych graczy naszych serwerów CS2 oraz ich dokładne statystyki!

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • 8 Wszystkich serwerów
  • 77 / 245 Wszystkich graczy
  • 31% Zapełnienie serwerów

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. neonowych świateł nie chciało by mi sie podelwać ich
  4. Mieć pokój pełen roślin czy neonowych świateł?
  5. Wczoraj
  6. Jeszcze kilka zapytań czy też propozycji z mojej strony po przemianowaniu maksymalnego poziomu na 95: Dodanie dodatkowych misji po wykonaniu podstawowego setu - czy też dziennych misji dla każdego gracza ew. możliwość kupna za AP dodatkowych misji z menu sklepu w systemie ruletki/losowym Dodanie dodatkowych setów broni typu emerald/saphire/rubin dostępnych po osiągnięciu odpowiedniego poziomu Dodanie unikalnych broni klanowych po osiągnieciu klanem odpowiedniego poziomu Zadania klanowe - dodanie zadań klanowych np. zabicie 10k zombie/zabijanie na czas lub zabicie 100 nemezis lub innych wybranych przeciwników Możliwość obstawiania AP przy wojnie klanowej - wygrany klan zgarnia pule Wciąż na serwerze wyświetlają się komunikaty o starym konkursie i bodajże o starej dacie restartu - kosmetyczna zmiana
  7. Halo Panie administrator forum, druga osoba po właścicielu. Czy Panu nie jest wstyd żeby kobieta płaciła z własnej kieszeni za Twój konkurs. Bo nie byłeś wstanie dotrzymać słowa?? Tylko nie pisz że coś złego się stało i nie byłeś osiągalny XD :kekw:

  8. 1. Plakat 2. Refiner 3. Ubranie 4. Życzenia 5. Atmosfera
  9. Nagroda dodana, pieniążki powinny dojść przelewem w ciągu 1-2dni roboczych. W razie problemów skontaktuj się ze mną na dc.
  10. Nigdy się nie pocić
  11. nigdy się nie pocić
  12. Jaka jest wasza ulubiona przekąska?
  13. Nigdy nie marznąć
  14. nigdy się nie pocić
  15. Nigdy nie marznąć
  16. Nick: @ White Legend Jaką nagrodę chcesz otrzymać: wszystkie Na jaki okres czasu usługa ma być dodana:- Link do tematu potwierdzającego zdobycie nagrody:
  17. 1. Półki 2. Łoś 3. Pulpit 4. Wiadomość 5. Drzewo
  18. Nigdy nie marznąć czy nigdy się nie pocić?
  19. Nigdy nie czuć bólu
  20. Ostatni tydzień
  21. Zirytowała mnie babcia, która szła ścieżka dla rowerów i zaczela drzec na mnie mord** ze nie potrafie jeżdzic XD
  22. Po rozmowie z Benem wracamy do miasta. Czas przekazać informacje Lorenzo i wzmocnić ekwipunek. Strumyk trwa, wpadajcie na czat!

     

     

  23. Zirytowało? Chyba dzisiaj o dziwo nic. Poprawiło humor? Jak zwykle @ Insanity. ♥️
  24. Jeszcze nic.
  25. Cheaty - 201 Zombie Plague - 954 Zombie+EXP - 73
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie