Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad Siwucha1906


~sNtr ;xx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. O to kolejny przeprowadzony mój wywiad z naszym członkiem CSowiczów, mianowicie z @Siwucha1906 który jest adminem na jednym z serwerów na tutejszej sieci. 

Zapraszam do czytania!

 

 

 

Fis Hu ~: Cześć @Siwucha1906, miałbyś chwilę na udzielenie mi wywiadu?

 

Siwucha1906: Witaj. Tak oczywiście.

 

Fis Hu ~: Witam.  Na początek to przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.

 

Siwucha1906: Mam na imię Paweł mam 26 lat i mieszkam w Krakowie a dokładnie w południowej stronie miasta na os. Prokocim Nowy.

 

Fis Hu ~: Dzisiejszy wywiad zacznę tym razem od pytań odnośnie forum i Cs.
 

Siwucha1906: Spoko nie ma sprawy  :).

 

Fis Hu ~: Jak trafiłeś na naszą sieć CSowicze.pl?

 

Siwucha1906: A więc grałem na jednym z waszych serwerów dokładnie na CS GO:mod i tam zostałem zbanowany, wstawiłem ScreenShoty i tak zostałem ponieważ mi się u was spodobało, miła atmosfera mili ludzie, pomocni.

 

Fis Hu ~: Grasz razem ze znajomymi czy tak sam z siebie zacząłeś grać w tą grę?

 

Siwucha1906: Tak sam z siebie zacząłem grać.

 

Fis Hu ~: Jaki masz już staż w tą grę?

 

Siwucha1906: Dokładnie pierwszy raz kiedy zagrałem w Counter-Strike było to około 10 lat temu, a tak normalnie to gram 6 lat z krótkimi przerwami.

 

Fis Hu ~: A na temat naszej  administracji na forum co sądzisz?

 

Siwucha1906: W porządku ludzie, są pomocni gdy ktoś coś potrzebuje każdego wysłuchają, zawsze można na nich liczyć.

 

Fis Hu ~: Z forum jesteś znany jako @Siwucha1906, skąd pomysł na taki nick?

 

Siwucha1906: Pochodzi od mojej ksywki, koledzy mówią na mnie Siwy.

 

Fis Hu ~: Uważasz, że nasza sieć jest idealna czy trzeba coś w niej zmienić?

 

Siwucha1906: Myślę że sieć dobrze prosperuje ja bym nic nie zmieniał @RumcajsJumper dobrze ogarnia i inni admini też.

 

Fis Hu ~: Przejdźmy teraz do pytań o Twoim życiu prywatnym a mianowicie z tego co wiem pracujesz.

 

Siwucha1906: Tak pracuję w firmie kurierskiej DPD jako kierowca/kurier.

 

Fis Hu ~: Masz jakieś plany na obecne święta? Planujesz je spędzić z rodziną, kumplami, a może dziewczyną?

 

Siwucha1906: Tak mam plany na wigilie spędzę jak co roku z rodziną, a później Pasterka jak co roku z kolegami. Nie mówmy o %. 

 

Fis Hu ~: Jak wspominasz swoje czasy kiedy to chodziłeś do szkoły?

 

Siwucha1906: Bardzo dobrze, a najlepiej to studia.

 

Fis Hu ~: Opowiedz nam dlaczego?

 

Siwucha1906: Byłem znany w szkole ponieważ szkoła mieściła się na naszym osiedlu.

 

Fis Hu ~: Byłeś wzorowym uczniem czy jednak wolałeś różne zabawy niż nauka?

 

Siwucha1906: kujonem nie byłem ale też nie najgorsze miałem stopnie, na zabawy zawsze też się czas znajdował.

 

Fis Hu ~: Masz jeszcze czasem myśli, że lepiej było za czasów szkolnych niż teraz pracując?

 

 

Siwucha1906: Czasami tak, fajnie by było powrócić do tamtych czasów ale trzeba dalej żyć i iść przed siebie. Pracując też jest dobrze ponieważ lubię tą prace.

 

Fis Hu ~: Czy zrobiłeś coś w życiu szalonego?

 

Siwucha1906: Dużo tego było musiał bym się rozpisać, ale taki ostatni moment to skok na bungee.

 

Fis Hu ~: Widzę że lubisz sporty ekstremalne.

 

Siwucha1906: Tak lubię adrenalinę we krwi.

 

Fis Hu ~: Mój chłop, ale przejdźmy do następnego pytania.

 

Fis Hu ~: Zadam Ci jeszcze pytanie takie na myślenie. Po co żyjesz?

 

Siwucha1906: Żyję po to aby: założyć rodzinę, spłodzić synów, córki, ustawić  finansowo ich do końca życia, popić, tańczyć pogo i wiele innych.

 

Fis Hu ~: A więc czas na krótkie pytania i trochę humoru.

 

Siwucha1906: Wal.

 

Fis Hu ~: Wakacje w kraju czy za granicą?

 

Siwucha1906: Za granicą a dokładnie na Ibizie.

 

Fis Hu ~: Widzę że lubisz takie klimaty jak dobra muzyka wszędzie dziewczyny, miła atmosfera i dużo zabawy.

 

Siwucha1906, Tak lubię dobrą muzykę a najbardziej to dziewczyny, wypady do klubów, domówki i tam różne dobre klimaty.

 

Fis Hu ~: Samochód sportowy czy raczej wersji rodzinnej?

 

Siwucha1906: Sportowy Ford mustang 3,8 V6 2000r. Może kiedyś się dorobię takiego autka.

 

Fis Hu ~: Co łączy Pinokia i Justina Biebera?

 

Siwucha1906: Oby dwoje to pajace xD.

 

Fis Hu ~: Pinokio był raczej kukiełką drewnianą. A tutaj chodzi o to, że oboje chcą zostać prawdziwymi mężczyznami :).

 

Siwucha1906: Aaaa, już kminie :D.

 

Fis Hu ~: Wywiad niestety dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Siwucha1906: Nie będę się zbytnio rozpisywał po prostu pozdrawiam Wszystkich CSowiczów.

 

 Fis Hu ~: Dziękuję za pozdrowienia i za wywiad, oczywiście również do pozdrowień się dołączam. Miłego dnia.

 

Siwucha1906: Ja również dziękuje za wywiad i miłego.

 

 

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. O to kolejny przeprowadzony mój wywiad z naszym członkiem CSowiczów, mianowicie z Siwucha1906 który jest adminem na jednym z serwerów na tutejszej sieci. 
"Oto kolejny przeprowadzony mój wywiad (...)". Nie no. Spoko. Poza tym, że to zdanie nie ma sensu. // Przecinek po "Siwucha1906.
 
Zapraszam do czytania!
 Ja tak samo, ciekawe, czy olejesz to tak, jak ostatni redaktor.
 
Fis Hu ~: Cześć Siwucha1906, miałbyś chwilę na udzielenie mi wywiadu?
 Przecinek po "cześć". 
 
Siwucha1906: Witaj. Tak oczywiście.
 Przecinek po "tak".
 
Fis Hu ~: Witam.  Na początek to przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.
 Po co się witasz po raz drugi? Zaniki pamięci, czy co? // Drugie zdanie jest przekomiczne. To "to", jest niepotrzebne. // Przecinek po "Powiedz".
 
Siwucha1906: Mam na imię Paweł mam 26 lat i mieszkam w Krakowie a dokładnie w południowej stronie miasta na os. Prokocim Nowy.
 Przecinek przed "a".
 
Fis Hu ~: Dzisiejszy wywiad zacznę tym razem od pytań odnośnie forum i Cs.
 CS, bądź Counter-Strike. Cs to pierwiastek chemiczny. 
 
Siwucha1906: Spoko nie ma sprawy  :).
 Przecinek po "Spoko".
 
Fis Hu ~: Jak trafiłeś na naszą sieć CSowicze.pl?
 Półpauza/pauza po "sieć".
 
Siwucha1906: A więc grałem na jednym z waszych serwerów dokładnie na CS GO:mod i tam zostałem zbanowany, wstawiłem ScreenShoty i tak zostałem ponieważ mi się u was spodobało, miła atmosfera mili ludzie, pomocni.
 Zdania się nie zaczyna od "a więc". // Przecinek po "serwerów". // Przeconek przed "ponieważ".
 
Fis Hu ~: Grasz razem ze znajomymi czy tak sam z siebie zacząłeś grać w tą grę?
 Przecinek przed "czy". // Tę grę, a nie tą grę.
 
Siwucha1906: Tak sam z siebie zacząłem grać.
 Przecinek po "tak".
 
Fis Hu ~: Jaki masz już staż w tą grę?
 Tę grę.
 
Siwucha1906: Dokładnie pierwszy raz kiedy zagrałem w Counter-Strike było to około 10 lat temu, a tak normalnie to gram 6 lat z krótkimi przerwami.
 Przecinek po "dokładnie". // Przecinek przed "kiedy".
 
Fis Hu ~: A na temat naszej  administracji na forum co sądzisz?
 Yoda mistrz dumny byłby. // Pytań nie zaczynamy od "a".
 
Siwucha1906: W porządku ludzie, są pomocni gdy ktoś coś potrzebuje każdego wysłuchają, zawsze można na nich liczyć.
 Przecinek przed "gdy". // Przecinek przed "każdego".
 
Fis Hu ~: Z forum jesteś znany jako Siwucha1906, skąd pomysł na taki nick?
 O, bardzo dobre pytanie.
Siwucha1906: Pochodzi od mojej ksywki, koledzy mówią na mnie Siwy.
 
Fis Hu ~: Uważasz, że nasza sieć jest idealna czy trzeba coś w niej zmienić?
 Takie pytanie padło, aby użytkownik mógł (a nawet musiał!) się podlizać.
 
Siwucha1906: Myślę że sieć dobrze prosperuje ja bym nic nie zmieniał  RumcajsJumper dobrze ogarnia i inni admini też.
 Przecinek przed "że". // Kropka po "prosperuje. // Od "ja" nowe zdanie. // Kropka po "zmieniał". // Nowe zdanie od Rumcjasa. 
 
Fis Hu ~: Przejdźmy teraz do pytań o Twoim życiu prywatnym a mianowicie z tego co wiem pracujesz.
 Przecinek przed "a". 
 
Siwucha1906: Tak pracuję w firmie kurierskiej DPD jako kierowca/kurier.
 To jako kierowca czy kurier? A może kierowca i kurier na raz? Ukośnik zastąp jakimś spójnikiem.
 
Fis Hu ~: Masz jakieś plany na obecne święta? Planujesz je spędzić z rodziną, kumplami, a może dziewczyną?
Siwucha1906: Tak mam plany na wigilie spędzę jak co roku z rodziną, a później Pasterka jak co roku z kolegami. Nie mówmy o %. 
 Przecinek przed "co". // To nie matma, procnty słownie.
 
Fis Hu ~: Jak wspominasz swoje czasy kiedy to chodziłeś do szkoły?
 Przecinek przed "kiedy".
Siwucha1906: Bardzo dobrze, a najlepiej to studia.
 
Fis Hu ~: Opowiedz nam dlaczego?
 Opowiesz, jak już. Jak stosujesz "opowiedz", to bez znaku zapytania na końcu.
 
Siwucha1906: Byłem znany w szkole ponieważ szkoła mieściła się na naszym osiedlu.
 Przecinek przed "ponieważ".
 
Fis Hu ~: Byłeś wzorowym uczniem czy jednak wolałeś różne zabawy niż nauka?
 Przecinek przed "czy".
 
Siwucha1906: kujonem nie byłem ale też nie najgorsze miałem stopnie, na zabawy zawsze też się czas znajdował.
 Zdanie wielką literą. // Przecinek przed "ale".
 
Fis Hu ~: Masz jeszcze czasem myśli, że lepiej było za czasów szkolnych niż teraz pracując?
Siwucha1906: Czasami tak, fajnie by było powrócić do tamtych czasów ale trzeba dalej żyć i iść przed siebie. Pracując też jest dobrze ponieważ lubię tą prace.
 Przecinek przed "ale". // Przecinek przed "ponieważ. // Tę precę.
 
Fis Hu ~: Czy zrobiłeś coś w życiu szalonego?
Siwucha1906: Dużo tego było musiał bym się rozpisać, ale taki ostatni moment to skok na bungee.
 Musiałbym. // I masz się rozpisywać, bo reszta ma Cię poznać, Siwucho.
 
Fis Hu ~: Widzę że lubisz sporty ekstremalne.
 Przecinek przed "że".
 
Siwucha1906: Tak lubię adrenalinę we krwi.
Fis Hu ~: Mój chłop, ale przejdźmy do następnego pytania.
 Jestem za. ;)
 
Fis Hu ~: Zadam Ci jeszcze pytanie takie na myślenie. Po co żyjesz?
 Fis Hu, kroczek za daleko, redaktorze! 
 
Siwucha1906: Żyję po to aby: założyć rodzinę, spłodzić synów, córki, ustawić  finansowo ich do końca życia, popić, tańczyć pogo i wiele innych.
 ...
 
Fis Hu ~: A więc czas na krótkie pytania i trochę humoru.
Siwucha1906: Wal.
Fis Hu ~: Wakacje w kraju czy za granicą?
 ...
 
Siwucha1906: Za granicą a dokładnie na Ibizie.
 Przecienk przed "a".
 
Fis Hu ~: Widzę że lubisz takie klimaty jak dobra muzyka wszędzie dziewczyny, miła atmosfera i dużo zabawy.
 Przecinek przed "że". // Przecinek przed "ja".
 
Siwucha1906, Tak lubię dobrą muzykę a najbardziej to dziewczyny, wypady do klubów, domówki i tam różne dobre klimaty.
 Przecinek przed "a". // Przecinek po "Tak".
 
Fis Hu ~: Samochód sportowy czy raczej wersji rodzinnej?
Siwucha1906: Sportowy Ford mustang 3,8 V6 2000r. Może kiedyś się dorobię takiego autka.
Propsy za samochód! <3.
 
Fis Hu ~: Co łączy Pinokia i Justina Biebera?
Siwucha1906: Oby dwoje to pajace xD.
 ...
Widzę, że trafił się redaktor śmieszek.
 
Fis Hu ~: Pinokio był raczej kukiełką drewnianą. A tutaj chodzi o to, że oboje chcą zostać prawdziwymi mężczyznami :).
 ...
Obrażanie artystów - plus dziesięć do zajebistości.
 
Siwucha1906: Aaaa, już kminie :D.
 Emotka po kropce. Tak samo kilka razy wcześniej.
 
Fis Hu ~: Wywiad niestety dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
 Tak szybko? Szkoda, że nic ciekawego się z niego nie dowiedziałam.
 
Siwucha1906: Nie będę się zbytnio rozpisywał po prostu pozdrawiam Wszystkich CSowiczów.
 Przecinek po "rozpisywał".
 
 Fis Hu ~: Dziękuję za pozdrowienia i za wywiad, oczywiście również do pozdrowień się dołączam. Miłego dnia.
 Nie będzie miły, nie będzie. Tylko przeczytasz moją notatkę.
 
Siwucha1906: Ja również dziękuje za wywiad i miłego.
Siwucha, jestem z Ciebie dumna i wielkie propsy, za to, że udało Ci się przetrwać ten wyfiat. 
 
 
Fis Hu, nie umiesz, to się nie bierz. Albo chociaż przygotuj wcześniej jakieś ciekawe pytania. Błędów masa, redaktor (pożalsięBorze!) pozwalał sobie na za dużo swobody. Mam nadzieję, że chociaż błędy poprawisz, a mi dasz warna za wyśmiewanie się i znieważenie moderatora! 
To tyle.
Pozdrawiam, 

"Życie jest do kitu. A poza tym zimno mi w stopy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. O to kolejny przeprowadzony mój wywiad z naszym członkiem CSowiczów, mianowicie z Siwucha1906 który jest adminem na jednym z serwerów na tutejszej sieci. 
"Oto kolejny przeprowadzony mój wywiad (...)". Nie no. Spoko. Poza tym, że to zdanie nie ma sensu. // Przecinek po "Siwucha1906.
 
Zapraszam do czytania!
 Ja tak samo, ciekawe, czy olejesz to tak, jak ostatni redaktor.
 
Fis Hu ~: Cześć Siwucha1906, miałbyś chwilę na udzielenie mi wywiadu?
 Przecinek po "cześć". 
 
Siwucha1906: Witaj. Tak oczywiście.
 Przecinek po "tak".
 
Fis Hu ~: Witam.  Na początek to przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.
 Po co się witasz po raz drugi? Zaniki pamięci, czy co? // Drugie zdanie jest przekomiczne. To "to", jest niepotrzebne. // Przecinek po "Powiedz".
 
Siwucha1906: Mam na imię Paweł mam 26 lat i mieszkam w Krakowie a dokładnie w południowej stronie miasta na os. Prokocim Nowy.
 Przecinek przed "a".
 
Fis Hu ~: Dzisiejszy wywiad zacznę tym razem od pytań odnośnie forum i Cs.
 CS, bądź Counter-Strike. Cs to pierwiastek chemiczny. 
 
Siwucha1906: Spoko nie ma sprawy   :).
 Przecinek po "Spoko".
 
Fis Hu ~: Jak trafiłeś na naszą sieć CSowicze.pl?
 Półpauza/pauza po "sieć".
 
Siwucha1906: A więc grałem na jednym z waszych serwerów dokładnie na CS GO:mod i tam zostałem zbanowany, wstawiłem ScreenShoty i tak zostałem ponieważ mi się u was spodobało, miła atmosfera mili ludzie, pomocni.
 Zdania się nie zaczyna od "a więc". // Przecinek po "serwerów". // Przeconek przed "ponieważ".
 
Fis Hu ~: Grasz razem ze znajomymi czy tak sam z siebie zacząłeś grać w tą grę?
 Przecinek przed "czy". // Tę grę, a nie tą grę.
 
Siwucha1906: Tak sam z siebie zacząłem grać.
 Przecinek po "tak".
 
Fis Hu ~: Jaki masz już staż w tą grę?
 Tę grę.
 
Siwucha1906: Dokładnie pierwszy raz kiedy zagrałem w Counter-Strike było to około 10 lat temu, a tak normalnie to gram 6 lat z krótkimi przerwami.
 Przecinek po "dokładnie". // Przecinek przed "kiedy".
 
Fis Hu ~: A na temat naszej  administracji na forum co sądzisz?
 Yoda mistrz dumny byłby. // Pytań nie zaczynamy od "a".
 
Siwucha1906: W porządku ludzie, są pomocni gdy ktoś coś potrzebuje każdego wysłuchają, zawsze można na nich liczyć.
 Przecinek przed "gdy". // Przecinek przed "każdego".
 
Fis Hu ~: Z forum jesteś znany jako Siwucha1906, skąd pomysł na taki nick?
 O, bardzo dobre pytanie.
Siwucha1906: Pochodzi od mojej ksywki, koledzy mówią na mnie Siwy.
 
Fis Hu ~: Uważasz, że nasza sieć jest idealna czy trzeba coś w niej zmienić?
 Takie pytanie padło, aby użytkownik mógł (a nawet musiał!) się podlizać.
 
Siwucha1906: Myślę że sieć dobrze prosperuje ja bym nic nie zmieniał  RumcajsJumper dobrze ogarnia i inni admini też.
 Przecinek przed "że". // Kropka po "prosperuje. // Od "ja" nowe zdanie. // Kropka po "zmieniał". // Nowe zdanie od Rumcjasa. 
 
Fis Hu ~: Przejdźmy teraz do pytań o Twoim życiu prywatnym a mianowicie z tego co wiem pracujesz.
 Przecinek przed "a". 
 
Siwucha1906: Tak pracuję w firmie kurierskiej DPD jako kierowca/kurier.
 To jako kierowca czy kurier? A może kierowca i kurier na raz? Ukośnik zastąp jakimś spójnikiem.
 
Fis Hu ~: Masz jakieś plany na obecne święta? Planujesz je spędzić z rodziną, kumplami, a może dziewczyną?
Siwucha1906: Tak mam plany na wigilie spędzę jak co roku z rodziną, a później Pasterka jak co roku z kolegami. Nie mówmy o %. 
 Przecinek przed "co". // To nie matma, procnty słownie.
 
Fis Hu ~: Jak wspominasz swoje czasy kiedy to chodziłeś do szkoły?
 Przecinek przed "kiedy".
Siwucha1906: Bardzo dobrze, a najlepiej to studia.
 
Fis Hu ~: Opowiedz nam dlaczego?
 Opowiesz, jak już. Jak stosujesz "opowiedz", to bez znaku zapytania na końcu.
 
Siwucha1906: Byłem znany w szkole ponieważ szkoła mieściła się na naszym osiedlu.
 Przecinek przed "ponieważ".
 
Fis Hu ~: Byłeś wzorowym uczniem czy jednak wolałeś różne zabawy niż nauka?
 Przecinek przed "czy".
 
Siwucha1906: kujonem nie byłem ale też nie najgorsze miałem stopnie, na zabawy zawsze też się czas znajdował.
 Zdanie wielką literą. // Przecinek przed "ale".
 
Fis Hu ~: Masz jeszcze czasem myśli, że lepiej było za czasów szkolnych niż teraz pracując?
Siwucha1906: Czasami tak, fajnie by było powrócić do tamtych czasów ale trzeba dalej żyć i iść przed siebie. Pracując też jest dobrze ponieważ lubię tą prace.
 Przecinek przed "ale". // Przecinek przed "ponieważ. // Tę precę.
 
Fis Hu ~: Czy zrobiłeś coś w życiu szalonego?
Siwucha1906: Dużo tego było musiał bym się rozpisać, ale taki ostatni moment to skok na bungee.
 Musiałbym. // I masz się rozpisywać, bo reszta ma Cię poznać, Siwucho.
 
Fis Hu ~: Widzę że lubisz sporty ekstremalne.
 Przecinek przed "że".
 
Siwucha1906: Tak lubię adrenalinę we krwi.
Fis Hu ~: Mój chłop, ale przejdźmy do następnego pytania.
 Jestem za. ;)
 
Fis Hu ~: Zadam Ci jeszcze pytanie takie na myślenie. Po co żyjesz?
 Fis Hu, kroczek za daleko, redaktorze! 
 
Siwucha1906: Żyję po to aby: założyć rodzinę, spłodzić synów, córki, ustawić  finansowo ich do końca życia, popić, tańczyć pogo i wiele innych.
 ...
 
Fis Hu ~: A więc czas na krótkie pytania i trochę humoru.
Siwucha1906: Wal.
Fis Hu ~: Wakacje w kraju czy za granicą?
 ...
 
Siwucha1906: Za granicą a dokładnie na Ibizie.
 Przecienk przed "a".
 
Fis Hu ~: Widzę że lubisz takie klimaty jak dobra muzyka wszędzie dziewczyny, miła atmosfera i dużo zabawy.
 Przecinek przed "że". // Przecinek przed "ja".
 
Siwucha1906, Tak lubię dobrą muzykę a najbardziej to dziewczyny, wypady do klubów, domówki i tam różne dobre klimaty.
 Przecinek przed "a". // Przecinek po "Tak".
 
Fis Hu ~: Samochód sportowy czy raczej wersji rodzinnej?
Siwucha1906: Sportowy Ford mustang 3,8 V6 2000r. Może kiedyś się dorobię takiego autka.
Propsy za samochód! <3.
 
Fis Hu ~: Co łączy Pinokia i Justina Biebera?
Siwucha1906: Oby dwoje to pajace xD.
 ...
Widzę, że trafił się redaktor śmieszek.
 
Fis Hu ~: Pinokio był raczej kukiełką drewnianą. A tutaj chodzi o to, że oboje chcą zostać prawdziwymi mężczyznami :).
 ...
Obrażanie artystów - plus dziesięć do zajebistości.
 
Siwucha1906: Aaaa, już kminie :D.
 Emotka po kropce. Tak samo kilka razy wcześniej.
 
Fis Hu ~: Wywiad niestety dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
 Tak szybko? Szkoda, że nic ciekawego się z niego nie dowiedziałam.
 
Siwucha1906: Nie będę się zbytnio rozpisywał po prostu pozdrawiam Wszystkich CSowiczów.
 Przecinek po "rozpisywał".
 
 Fis Hu ~: Dziękuję za pozdrowienia i za wywiad, oczywiście również do pozdrowień się dołączam. Miłego dnia.
 Nie będzie miły, nie będzie. Tylko przeczytasz moją notatkę.
 
Siwucha1906: Ja również dziękuje za wywiad i miłego.
Siwucha, jestem z Ciebie dumna i wielkie propsy, za to, że udało Ci się przetrwać ten wyfiat. 
 
 
Fis Hu, nie umiesz, to się nie bierz. Albo chociaż przygotuj wcześniej jakieś ciekawe pytania. Błędów masa, redaktor (pożalsięBorze!) pozwalał sobie na za dużo swobody. Mam nadzieję, że chociaż błędy poprawisz, a mi dasz warna za wyśmiewanie się i znieważenie moderatora! 

To tyle.

Pozdrawiam, 

 

 

Rosie zamiast wytykać błędy innym to sama napisz taki wywiad bo jestem BARDZO ciekawy jak ty byś go napisała bo na razie są to twoje puste słowa. Bo wielka redaktorka się znalazła, która pozjadała rozumy pokaż coś np. taki wywiad, ale sądzę, że to dla ciebie zbyt proste dla TAKIEJ redaktorki, gwiazdy.

 

 

Co do wywiadu plus za chęci i fajny wywiad, ale krótki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um, wystarczy fakt prowadzenia Karnego Kaktusa, Pomackamy i jeszcze kilku rzeczy? Na początek kliknij sobie w link, który masz przy moim nicku (tak, chodzi mi o ten odnośnik przy Deneve), a wtedy sobie pogadamy. ;)

Shadowek, to dla Ciebie. Przylep sobie do sygnaturki. 

85934_kaktus.png

Edytowane przez Rosie.

"Życie jest do kitu. A poza tym zimno mi w stopy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosie zamiast wytykać błędy innym to sama napisz taki wywiad bo jestem BARDZO ciekawy jak ty byś go napisała bo na razie są to twoje puste słowa. Bo wielka redaktorka się znalazła, która pozjadała rozumy pokaż coś np. taki wywiad, ale sądzę, że to dla ciebie zbyt proste dla TAKIEJ redaktorki, gwiazdy.

 

 

Co do wywiadu plus za chęci i fajny wywiad, ale krótki ;)

Akurat krytykujesz osobę, której w doświadczeniu pisania wywiadów, nie dorastasz nawet do pięt. Sorry bro, taka prawda. Jesteś pionkiem w stosunku do Niej. A błędy? W sumie dobrze, że wytknęła. Następnym razem "może" się odrobinę poprawisz. Z naciskiem na "może". Bo niestety, ale znam takich jak ty. Uważają się za bóg wie kogo, a pojęcie o tym co robią, mają jako-takie albo i mniejsze.

PS. Nie doczytałem nawet do połowy, wywiad suchy, jak torebka pieprzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat krytykujesz osobę, której w doświadczeniu pisania wywiadów, nie dorastasz nawet do pięt. Sorry bro, taka prawda. Jesteś pionkiem w stosunku do Niej. A błędy? W sumie dobrze, że wytknęła. Następnym razem "może" się odrobinę poprawisz. Z naciskiem na "może". Bo niestety, ale znam takich jak ty. Uważają się za bóg wie kogo, a pojęcie o tym co robią, mają jako-takie albo i mniejsze.

PS. Nie doczytałem nawet do połowy, wywiad suchy, jak torebka pieprzu 

 

Adwokat się znalazł :) tyle mam do powiedzenia dziękuje pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adwokat się znalazł :) tyle mam do powiedzenia dziękuje pozdrawiam :D

Akurat mam prawo wypowiadać się na temat osoby, którą znam dobre 5 lat. Więc daruj sobie, ale pisanie wywiadu, jakby nie patrzeć, od utartego szablonu, kiedyś było może i fajne, teraz jest nie dość, że oklepane, to jeszcze nudne, aż do porzygu. Chcecie pisać ciekawe wywiady? To wykażcie gram inicjatywy i zajrzyjcie na YouTube albo do Googli. Inwencja twórcza przyjdzie sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam prawo wypowiadać się na temat osoby, którą znam dobre 5 lat. Więc daruj sobie, ale pisanie wywiadu, jakby nie patrzeć, od utartego szablonu, kiedyś było może i fajne, teraz jest nie dość, że oklepane, to jeszcze nudne, aż do porzygu. Chcecie pisać ciekawe wywiady? To wykażcie gram inicjatywy i zajrzyjcie na YouTube albo do Googli. Inwencja twórcza przyjdzie sama

Ja tylko odpowiadałem na pytania, ja ich nie wymyślam więc wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie