Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Johny Cod 2001lvl


You

Rekomendowane odpowiedzi

Nick ; You 

 

Skarga na Johny 

 

Sytuacja : Gramy normalnie i napisałem kur wa i  Johny bravo mnie wyzywał . Doczepiał się do moich rodziców i wszedł Johny a Bravo tylko mu powiedział , że ma mnie zbanować a ten odrazu  mnie zbanował nawet  go przy tej sytuacji nie było . Niech da mi ss albo coś niech to udowodni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

po pierwsze to jest dział do skarg na ekipę forum. Każdy serwer ma swój odpowiedni dział aby tam raportować skargi,

po drugie opisałeś bardzo chaotycznie sytuacje, że nie do końca można wywnioskować w jakich okolicznościach zostałeś zbanowanym,

po trzecie edytuj post i podaj nazwę serwera na którym ów sytuacja się stała to przeniosę temat w odpowiedni dział.

 

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaSkargi na ekipę"

do

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wzoru + brak dowodów + ban wygasł dawno: http://csowicze.pl/banycod/ban_list.php?bid=1088

 

a po 2. Johny bravo nie ma admina , tylko Johnny a Johnny by nie obraził gracza nawet jak by sam zaczął czy coś , bo on ma admina i by cie zbanował

 

 

masz 24h na napisanie według wzoru i danie dowodów inaczej Administracja będzie musiała temat dać do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 1001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie