Skocz do zawartości

Zablokowane Admin TrUc!c!3Lq


Arkadiusz06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziś bym chciał napisać skargę na Gracza TrUc!c!3Lq , który jest adminem

Ten admin wyzywa każdego gracza , nie banuje ty co używają aim itp. Dziś doszło do tego stopnia , że zbanował gracza K@T na stałę z powodu mówiąć mu prawdę jaka jest. Napisałem mu że napisze skargę na nie go to dał bana mi na 30 min. Jeśli będzie nadal adminem, to tracice graczy i opinie serwera. Nie będę dawał sie obrażać przez niego. Teksty ma dziecinne każdy gracz z serwera nie lubią go. Admin powinnen być kulturalny do graczy a nie jak powie to powie juz brzydko. I proszę żeby odmanował mnie i gracza K@T.

Mam nadzieje że coś zrobicie z tym.

Dziękuje i Pozdrawiam

WolF!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak Arkadiuszu nie bd mnie straszyl skargami to raz dwa k@t dostal bana bo nie bd mi cisnol ze mam cos w buzi jak nie umie sie zachowac nie moja wina a jak go obrazilem daj dowod . Dwa rank nie ja zresetowalem bo nie mam takich uprawnien a ten co cofli to tez cofli kazdemu a nie tak jak wy muwicie ze mi nie cofli nie da sie tak zrobic ze jednemu zeruja rank a drogiemu nie jak tego nie wiesz to nie graj w cs-a . a ja sobie nie pozwole zebys ty mnie gowniarzu starszyl skargami a kat jak juz mowilem dostal bana na zawsze za to ze bardzo mnie obrazil bo chuja w buzi to moze on mial a napewno nie ja dziekuje to moja wypowiedz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj po pierwsze grzeczniej do mnie, po drugie polecam nauki j. Polskiego bo cieżko idzie ci otografia a po trzecie dzieckiem nie wyzywaj mnie bo nie mam 14 lat.  Dziecko co ma 14 lat lepiej sie zachowuje od ciebie. Ile masz 28 lat prawda czy nie? Wiec zacznij używać tego admina a nie bez sensu dawać bany kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie