Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTE] regulamin


Hrabia M

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie chcę poruszyć sprawę regulaminu forum .

 

Zacznę od tego , iż , że wiadomo , że nie można w czyiś podaniach wypowiadać się więcej niż 1 raz , ale jak ktoś wypowie się drugi raz w podaniu kogoś to grozi za to warnem i tak zrobiłem w przypadku użytkownika ( Admin JailBreak) Silver1245 skomentował drugi raz podanie użytkownika NaCelu "nie wypowiadaj się w swoim podaniu" i dałem mu za to warna , lecz okazało się , że to jeden z graczy marudnych i kłótliwych i złożył na mnie bez sensowną i nie słuszną skargę:  http://csowicze.pl/topic/9360-skarga-na-mario/?do=findComment&comment=47441
 

I potem RumcajsJumper napisał , że "Skarga nie słuszna niestety a warn zostaje" i temat został zamknięty , lecz nagle nasz kochanu Junior Moderator Klimat <3 musiał mu dać unwarna , bo nie słusznie dostał , a to nie prawda słusznie warna dostał i RumcajsJumper traktuje drugi post pod podaniem czyimś tej samej osoby za spam i w regulaminie jest , że za spam = warn a taka druga wypowiedź jest traktowana jak spam , a  dlaczego? bo gracze bez sensownie nabijają posty i potem mają większe szanse na: ubteam/moderator i na admina niż ci co się starają długo i  proszę o dodanie do regulaminu punkt 6.2 za drugą i wielokrotne wypowiedzi tej samej osoby pod czyimś podaniem = warn , bo będzie wielki jeden syf.

 

 

a o to punkt 6 : 

 

6. Posty bezsensowne( np. w podaniu "jestem na tak / na tak " czy w podobny sposób napisane, które nie zawierają uzasadnienia wypowiedzi ) lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane lub nagradzane warnem.

 

zaznaczone linijką i kolorem moderatora jest dowód , że gracz , który dał skargę i dostał od Klimata unwarn , że jego warn był słuszny , bo jego wypowiedź nie posiadała ani na tak ani na nie + brak 3 argumentów i na dodatek była to jego druga wypowiedź w podaniu

 

 

Proszę o nie zamykanie tematu , bo ten temat musi być wyjaśniony

 

 

i informacja do RumcajsJumpera , o co ci chodziło " skarga niestety słuszna" ??

 

 

Proszę o wypowiedź osób mających prawo do dawania warnów i zamykania wszędzie postów i proszę o wypowiedź czy jesteście za dodaniem punktu 6.2  "za drugą i wiele wypowiedzi tej samej osoby , która już skomentowała wcześniej podanie podawając swoje zdanie = warn"

 

bo będą bezsensownie nabijać posty

 

Dziękuje za wyrozumiałość i pozdrawiam Mario :)

 

 

 

 

TO NIE JEST SKARGA NA KLIMATA , LECZ POTWIERDZENIE , TEGO , ŻE U NAS ZA WIĘCEJ NIŻ JEDNA WYPOWIEDŹ TEJ SAMEJ OSOBY W CZYIMŚ PODANIU TRAKTOWANE JEST JAK SPAM A SPAM = WARN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

jeśli chodzi o punkt w regulaminie to powinien on zostać dodany, ponieważ w podaniu podajemy swoje zdanie na temat danej osoby tylko raz, dodając kolejne posty w tym samym podaniu robi zamieszanie, możemy przecież edytować swój post.

Mario ma racje chodź dość ciężko było mi to przeczytać i zrozumieć, ale po dłuższym zastanowieniu jestem za tym aby dodać kolejny punkt do regulaminu.

 

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: <#REASON#

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie