csowicze.pl, serwery cs, forum cs, serwery csgo, siec serwerow csgo, siec serwerow, csgo, serwer csgo, sieć serwerów, poradniki csgo, poradniki cs 1.6, artykuł cs, problemy csgo, najlepsze serwery csgo, najlepsze serwery 1.6, serwery cs 1.6, zareklamuj swoj serwer cs, zareklamuj swoja strone, reklama forum, reklama cs 1.6, reklama csgo, amxx, amxbans, sourcebans, donator, sponsor, admin cs, dolacz z serwerem cs, dolacz do forum cs
Pytanie dotyczące FD - Tematy Archiwalne - CSowicze.pl - Sieć serwerów CS 1.6 i CS2 - Forum Skocz do zawartości
[KONKURS] Krwawa Dominacja! - ZOMBIE MOD! ×
[KONKURS W CHINCZYKA}-DOWIEDZ SIE WIECEJ ×
Wystartował nasz serwer jailbreak ×

Mamy to! Nowy szablon forum

Pomóż nam go udoskonalić - zgłoś błędy

Idź do tematu

Wkrótce Start

Nowego serwera

Wyczekuj!

Nasi partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Mam takie pytanie bo w regulaminie jest ,żę ''4. Strażnicy mają prawo do zajęcia sobie jednego pomieszczenia, gdzie będą przebywać podczas trwania FreeDay'a. Każdy więzień który tam wejdzie może zostać zabity.'' A jeśli  zająłem sobie mostek ,który prowadził do GR ,a dużo osób mówi ,że blokuje to drogę do GR i jeśli zabije  się kogoś to FK to prawda ?

Napisano

Nie, nie jest to Fk, bo masz prawo do zajecia jakiego kolwiek pomieszczenia, mostek mozna uznac za pomieszczenie. 

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Napisano

to jest Fk . Nie można blokowac drogi do gr .. ! jaki sens wtegy ma ten gr i Kampienie w gr . to było by to samo  ... Myslcie !!

Napisano

To wy nie myslicie, jakbys pomyslal mapa jest pyramid tak jak bylo w tej sprawie, zablokowal pomieszczenie a macie jeszcze opcje przejsc bramka od mostku. wiec droga do gier nie jest zablokowana.

TQMnWK.jpg

Kontakt ? Zapraszam na email, gg oraz Skype

Email : patryk12214@gmail.com

Skype : Silvus1245

GG : 52309199

Napisano

raczej to nie jest FD ...

skype? :D aiutkapec800:) GG:51745473 masz problem? pisz :) odpisze po czasie:) nie wazne czy chcesz pogadac o aimbocie na serwie czy o vipie... czy moze o pogodzie:) pisz :D

Napisano

Gozdek nie masz wtedy fk , ponieważ zająłeś sobie to i masz prawo do zabicia 

Kontakt:

* Steam PatryQ.♥™® | Rudy ;3 
 

* GG 51888040

* skypearrow-10x10.png  Patryqq123

* Email p.jamal@wp.pl

Napisano

Mostek mozna zajmowac, ale np. drzwi do GR nie mozna, poniewaz nie jest to pomieszczenie. Jest to bugowanie drzwi oraz blokowanie drogi do GR'a.

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Napisano

Na pewno nie masz fk, ponieważ zająłeś sobie ten mostek a są jeszcze te barierki, które nie blokują dojścia do gr 

Jeżeli podoba Ci się to kliknij Lubię To :D

 

 

KONTAKT ZE MNĄ :

 

Mój Skype ( jak coś to dzwonić i pisać ) : rafal.tomala61

 

Moje GG : 52798078

 

E-mail : rafal.tomala@vp.pl

 

POZDRAWIAM :D RozQrwiator

Napisano

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Napisano

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie