Skocz do zawartości

Zablokowane Klasa Polak-.-


Adri4neq_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie sądzicie, że klasa Polak to jednak lekkie przegięcie? Gracze którzy mają Premium mogą się tylko wkur...., że ich klasa jest gorsza od klasy Polak, a w dodatku ja za nią płaciłem. Klasa z 1/.... to raczej byłaby przydatna na 40k a nie 1001 no to jak dla mnie przegięcie. Chciałbym aby klasa została usunięta lub dodana do klas Premium bo jest za dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie , bo klasy hard premium sa pro tak samo spartan czy tam szpieg , wystarczy umiec grac i kto gra polakiem nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to myślałem nad tą klasą generalnie się i tak jeszcze nie zastanowilem... Ale myślę że pogadamy dzisiaj z Rumcajsem na temat klas itp.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest nie powiem gdyby nie m4 to bym na niej prawdopodobnie nie grał ale słuchaj ma tylko te 1/3 z he i 1/8 czy tam 1/10 z M4 więc to nie jest aż takie dobre też zależy czy umiesz strzelac ale ona nie jest denerwująca dopiero ja Rico wejdzie jest Źle powiem ponieważ iskierka i jak ma Palce rekawiczki nie ma poco grać Bo 1/1 z he czy 1/1 z awp to ci pasuje jak ktoś ma a jak ktoś cie trafi raz na 5 map i na hita cie zdejmije to masz duży problem

 

Przepraszam za orto mam problemy z tym (Dyslekcje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz spartana liczmy Czyli

 

Spartan

- +10 DMG więcej z M4A1,

- 1/1 z AWP,

- 2 rakiety,

- Wszystkie granaty,

- 2 podskoki.

Polak

1/8 z M4 1/3 z He i co jest lepsze sapiesz a masz 10 dmg wiecej z m4 1/1 awp rakiety granaty i podskoki nwm czemu masz takie kompleksy masz z 3 x lepsza klase od polaka więc się uspokuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem na NIE ! ;) Klasy są według mnie dobrze zbalansowane Polak ma 1/10 z m4 a nie 1/8, kiedyś była 1/7 z m4 wtedy można było płakać, ale zostało to zmienione .. Jak chcecie usunąć Polaka to proszę o usunięcie również MultiDeagler bo ma 1/5 z deagla. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić żeby ta klasa była klasą premium i miała np 1/6 z M4 albo dać jej po prostu 1/15 :) Co wy na to?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa zostanie w darmowych premkach + zostaną jej zmienione funkcję przy następnym resecie lvli / ranku.

 

/close

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie