Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONE] Podanie na admina Mariusz <3 Klau :**


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mariusz
Wiek: 18 lat
Nick: Mariusz <3 Klau :**
Kontakt Steam: Korciczkowyy
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Po pierwsze masa cheater'ow na serwie grać się praktycznie nie da, a adminów nie widać. Na serwerze chce pilnować porządku i jak wyżej pisałem pozbywać się owych cheater'ow psującym grę innym. Ogólnie znam się na rzeczy adminem byłem na serwie, i co pewnie będzie plusem to, że akurat też na cod mod'zie tak więc nie widzę problemów co do zajmowania się tym serwerem pod kątem czitów. :)
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak miałem
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Oczywiście, bez tego bym się nie zgłaszał ^^
Znajomość Komend Amxx?(0-10): Wydaję mi się, że tak z 6-7 ^^
Coś o sobie: No to na imię mi Mariusz, mam 18 lat dużo czasu poswięcam grze w cs'a co za tym też idzie lubie w niego grać. Uczęszczam do technikum samochodowego ( nic o samochodach xd), jestem miły, uczciwy przestrzegam zasad i według nich karam źle postępujacych graczy. Co do poprzedniej sieci, na której byłem adminem wszyscy mnie lubili a co do cheater'ow się nie myliłem, nie było na mnie skarg ^^ Jeśli mnie przyjmiecie na pewno na tym nie stracicie a zyskacie dobrego admina (dobra nie będę się już tak przechwalał xd ) to chyba tyle. :D
Link do gametrackera: brak, gdyż na serwerze jestem nowy no ale wymagania są chyba zniesione więc próbuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie :)
Płatność(SMS/Przelew/): SMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

pograj z 2-3 dni wtedy zobaczymy jak się sprawujesz. Tak, to prawda, że zaniżone są, ale tylko gdy piszesz podanie w "Szybka rekrutacja" gdybyś przeczytał temat to byś wiedział.

 

Odrzucam, napisz podanie za 2-3 dni.

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CodMod 45001 lvl - 80.72.33.51:27330Podania na admina"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie