Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [ZAMKNIĘTE] Skarga na Anarchiste.


KozackO.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobree.

 

 

+1 brak 3 powodów.

1. Piszesz że ma mało przegranych godzin, tyle że serwer wystartował nie dawno na nowo więc ma prawo złożyć podanie, a adminów trzeba.
Po 2. To że ma admina na cod 2001 to sprawia że nie ogarnie 2 serwera? Dla mnie tylko nabijasz posty.
 
Tak więc podsumowując masz tylko 2 powody. Dziękuje, leci warn.

 

1. Okej, zgodzę tym.

2. Mogłem sobie wymyślić BYLE jaki argument, więc dałem taki "zajmij się serwerem cod 2001", więc nie wiem jaki masz problem. Może i nie ogarnie, więcej jest ludzi łamiących regulamin na cod 2001 niż na dd2, więc dlatego tak napisałem a na dd2 znajdą się inni admini.

 

Powody są jasne i przejrzyste.

 

Chcę tylko, ściągnięcia warna, bo moim zdaniem on jest bezsensowny.

 

 

Proszę o nie komentowanie was drodzy użytkownicy.

 

elo.

 edit.

 

 

ja bardziej ogarniam niż ty życie , ja nabijam bezsensownie posty? ja tu dłużej jestem niż ty amigo , ja mam tyle postów , że na każde podanie posty będą + , ja nie nabijam bezsensownie nie to co ty , widze nowy temat "KozackO" napisał nowy temat w dziale hyde park czy jak  tam jest ,  a do każdego podania trzeba trzy argumenty a nie dwa lub jeden a jak nie dostosujesz sie do pisania 3 argumentów do podań , które odpowiadasz mają ci dać +1 warn ,a twoim zachowaniem denerwujesz wszystkich , bo ty każdego krytykujesz , tylko cb nie można , bo jaśnie pan musi mieć all -_- ,a swoją drogą a co ci zaszkodzi zrobienie 10 reklam na zdjęcie warna? też dostałem bezsensownie warna od botek ( jak miał moderatora) i jakoś odrobiłem i mam spokój , a ty zachowujesz sie jak reszta tych ludzi ( nie o forum mi chodzi w 90%) , bo robią tak jak im regulamin i RumcajsJumper każe robić i tka robią to wy tylko skargi pisać umiecie i żalić sie bo to bo tamto bo sramto , jeden warn to nie koniec świata , ekipa CSowicze.pl to jest w 99% ogarnięta , a ta co była to brak słów i sie cież , że są aż za bardzo mili -_-

 

Po 1, Zacznę od tego, że kupię Ci słownik, bo kiepsko trochę, "cież" i ty startujesz na Moderatora?.
Po 2, skarga jest na ciebie? Nie więc po co to? (umieszczone w cytacie i pogrubione)
Po 3, "a twoim zachowaniem denerwujesz wszystkich" , hmm tylko ciebie za to, że dałem Ci w podaniu Nie?
Po 4, "bo ty każdego krytykujesz , tylko cb nie można , bo jaśnie pan musi mieć all" , aha spoko, jak ja "krytykuje" to Ty "krytykuj" mnie. Musze mieć all? Haha, ciekawe co muszę mieć.
 
Nie pozdrawiam.

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobree.

 

 

1. Okej, zgodzę tym.

2. Mogłem sobie wymyślić BYLE jaki argument, więc dałem taki "zajmij się serwerem cod 2001", więc nie wiem jaki masz problem. Może i nie ogarnie, więcej jest ludzi łamiących regulamin na cod 2001 niż na dd2, więc dlatego tak napisałem a na dd2 znajdą się inni admini.

 

Powody są jasne i przejrzyste.

 

Chcę tylko, ściągnięcia warna, bo moim zdaniem on jest bezsensowny.

 

 

Proszę o nie komentowanie was drodzy użytkownicy.

 

elo.

 

ja bardziej ogarniam niż ty życie , ja nabijam bezsensownie posty? ja tu dłużej jestem niż ty amigo , ja mam tyle postów , że na każde podanie posty będą + , ja nie nabijam bezsensownie nie to co ty , widze nowy temat "KozackO" napisał nowy temat w dziale hyde park czy jak  tam jest ,  a do każdego podania trzeba trzy argumenty a nie dwa lub jeden a jak nie dostosujesz sie do pisania 3 argumentów do podań , które odpowiadasz mają ci dać +1 warn ,a twoim zachowaniem denerwujesz wszystkich , bo ty każdego krytykujesz , tylko cb nie można , bo jaśnie pan musi mieć all -_- ,a swoją drogą a co ci zaszkodzi zrobienie 10 reklam na zdjęcie warna? też dostałem bezsensownie warna od botek ( jak miał moderatora) i jakoś odrobiłem i mam spokój , a ty zachowujesz sie jak reszta tych ludzi ( nie o forum mi chodzi w 90%) , bo robią tak jak im regulamin i RumcajsJumper każe robić i tka robią to wy tylko skargi pisać umiecie i żalić sie bo to bo tamto bo sramto , jeden warn to nie koniec świata , ekipa CSowicze.pl to jest w 99% ogarnięta , a ta co była to brak słów i sie cież , że są aż za bardzo mili -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Kozack0 ale sam jestem świadkiem Twojego "problemu". Nie dogadujesz się z graczami a tym bardziej z ekipą forum. U każdego szukasz jakiś minusów, komentujesz bezsensownie czyjeś reklamy mimo tego, że się postarał. Pouczasz nawet tych, których nie znasz i grasz tutaj krócej od nich. Wypowiadam się w temacie bo mam do tego święte prawo a Ty nie jesteś bogiem żeby mówić tutaj kto ma się wypowiadać a kto nie. Każdemu się zdarza pomyłka. Bo z tego co się orientuję "Ciebie" "Tobie" itp.. pisze się z dużej litery. Więc ogarnij siebie a potem innych krytykuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaSkargi na ekipę"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie