Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×
Wspólny rozwój serwera ×

Zablokowane Emerytura


Rekomendowane odpowiedzi

3maj się przyjacielu! 

Mimo iż zbytnio nie pisaliśmy i nie mieliśmy okazji się bardzo poznać, wiem że ta sieć bez ciebie nie będzie już taka sama! 

Zawsze Csowicze będą mi się z tobą kojarzyły, zrobiłeś dobrą robotę na tej sieci. Zatem życzę powodzenia na nowej drodze życia! 

Miejmy nadzieję że @ Mesharsky odziedziczył po tobie wiele dobrych zdolności prowadzenia sieci! :szampan:

blancik-sygnatura.png.66207ec1ae582fa5753f27196cef9470.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czas uciekać 3maj się :pika-hi:

Przez RumcajsJumper,

Jak wspomniałem Ci na czacie, meshar jest młody i ma świeży umysł. Ogarnie to bardziej niż ja. Nic się nie zmienia na gorsze tylko znika moja osoba a reszta pójdzie do przodu także nie musisz spadać ;) 

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3maj się Patryk, zdrówka przede wszystkim 

Przez RumcajsJumper,

Tobie również dziękuję, wbrew pozorom większość osób nie wie ale pomagałeś nam na zapleczu. Były między nami czasem zgrzyty ale jednak wychodziliśmy w relacji na prostą. Chciałbym byś dalej wspierał Kubę i troszkę mniej demotywowal ekipę swoim zadziornym charakterem ;) 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na zasłużonej emeryturze. Zajmiemy się siecią w najlepszy możliwy sposób. 
Wiem że zajrzysz od czasu do czasu by zobaczyć co się dzieje.

 

Wyzdrowiej i powodzenia w życiu prywatnym, zasługujesz na to przyjacielu ☺️

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy się w znajomych od lat i mimo, że nie zdążyliśmy się poznać to przykro mi to czytać. Chociaż jestem tu bardzo krótko, to ta sieć kojarzy mi się z Tobą, bo za każdym razem, gdy wchodziłam na steama widziałam "csowiczów" w Twoim nicku. Myślę, że nawet jeżeli tego napisu przy "Rumcajsie" tam zabraknie, to skojarzenie zostanie tylko jedno. 

 

 

Trzymaj się i dużo zdrówka :pepelove:

fgfgfgfff.png.e40fb8680cc37e18723514b23955826e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za lata współpracy i powodzenia :pepesmutnytulas:

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za możliwości współpracy z Tobą, myślę że nie wspominasz tego źle, dbaj o siebie zdrowie się ma tylko jedno! 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro szefie, dbaj o zdrowie psychiczne i fizyczne bo o to chodzi, nie daj się złamać w obu przypadkach, brnij w swoje :) 

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Patrysiu powodzonka w życiu prywatnym. Pamiętaj, że w każdym z nas masz wsparcie. Razem z Mesharem postaramy się jak najlepiej zadbać o sieć, którą budowałeś przez lata! Odpoczywaj i odzywaj się! Dziękujemy ci za wszystko i zdróweczka mordzia! <3 

Projekt bez tytułu (22).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia przedewszystkim i szkoda, że w takim momencie i taka sytuacja. Można dużo oceniać książkę po okładce, ale współpraca z tobą zawsze była dobra

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonany” :bicepsik: My się nie żegnamy my się dopiero zobaczymy :D  Dobra decyzja zważając na to co już od dłuższego czasu się działo w twoim życiu. Współpraca z Tobą było jedno z najlepszych rzeczy jakie mnie na tym forum spotkały mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze spróbujemy czegoś :D 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się @ RumcajsJumper.  Mimo pewnych zgrzytów, uważam współpracę za udaną. Dzięki! :pepepats:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle gra, co forum jest jak magnes - przyciąga. Po tygodniu będzie Cię skręcać żeby wbić i zobaczyć co się dzieje.

Póki co życzę Ci powodzenia w życiu.

3 maj się. 

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Rumcek, jestem na csowiczach od stycznia 2015 roku, coś tam za szczeniackich lat działałem, ale csowicze to zawsze było miejsce, do którego warto było wracać nawet w odwiedziny, sieć miała wzloty, było super, były gorsze czasy, ale najważniejsze, że zawsze jak te gorsze czasy były to potrafiłeś to wyciągnąć nawet z lepszymi efektami. Nie wszystkie topowe sieci serwerów potrafiły wyjść z kryzysów - tutaj mamy sieć, która znacząco swoją nazwą odznaczyła się na Counter Strike'u. Rumcek wszystkiego dobrego, zarówno fizycznie, jak też psychicznie. Stay strong. :pepepidzamka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie