Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o admina JB


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: dope.>>

Imię:  Szymon
Wiek: 24
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem:  Chciałbym pomóc tutejszej administracji w utrzymaniu porządku na serwerze :>

Doświadczenie: Posiadałem własny serwer kilka lat wstecz więc, doświadczenie jest 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: Wszystko zależy od czasu, prowadzę swoją firmę dlatego nie jestem w stanie powiedzieć jak to u mnie z czasem
Jak długo jesteś z nami: Już trochę czasu z wami jestem, planowałem stawiać swojego Jb lecz postanowiłem zadomowić się u was :>

Link do Tsarvar'a:  https://www.gametracker.com/player/dope.>>/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak
Kontakt: Steam, ts
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak 

 

@ unnamed.ten tvswar jest jakiś zbugowany bo na pewno takich minut nie grałem a więcej XD

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

 

- brat szymona łatki

- po co ci admin jak nikt nie gra

- pare razy cie widzialem

- ct 

- za stary

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność słabiutka sądząc po tsarvar

+Steam, mikro, składka, wiek 

Jednak mala rozpoznawalność.

 

Spróbuj częściej wchodzić do ct, rozkręcaj w ten sposó serwer daj się poznać a z pewnością Ci się uda

A tymczasem jestem na nie 

 

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną nie jestem w stanie zaakceptować tego podania, większość stałych graczy aktualnie nie gra przez co mało kto cię kojarzy. Serwer w najbliższych dniach będzie przechodził spore zmiany zarówno w pluginach jak i w administracji. Zostanie dodany post z informacja o spotkaniu naszej społeczności gdzie każdy będzie mógł się wypowiedzieć wiec będzie to okazja dla ciebie do pokazania się wśród większej ilości stałych bywalców i może dzięki temu w następnym twoim podaniu będą bardziej przychylni twojej osobie.

Na dzień dzisiejszy masz plus że mimo problemów z aktywnością serwera grasz i starasz się o permisje. 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_odrzcuone.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie