Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] unnamed.


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

Data urodzenia:

  • 26.08.2005

Nick:

  • unnamed.

Kontakt:

  • fb, ig, snap, steam, forum, domofon numer 12 mieszkania 22

 

=======================
Opisz swoją osobę:

Jestem uczciwym, ogarnietym chlopaczyna z ambicjami oraz wielkimi odklejami. Mimo to, ze czasem nie dbam o to co powiem to ludzie darza mnie szacunkiem i nie chodzi mi teraz o to co sie dzieje w swiecie wirtualnym a o moje relacje z osobami w rzeczywistosci. Ogolnie jestem bezkonfliktowy albo inaczej - staram sie byc w kazdej sferze i slyszalem, ze dobrze mi patrzy z oczu - nie zaprzecze.

Co Cię skłoniło do napisania podania?:
Chcialbym pomoc naszej kochanej moderatorce sieci @ ilovehotmilfs:3poogarniac siec i przy okazji zajac swoja glowe kolejnymi obowiazkami w czasie mojego dolka psychicznego bo samo UBT nie jest wystarczajace dla mnie w tym czasie potrzebuje czegos wiecej.

Tym bardziej, ze teraz mam pomocnika ktorym jest yei. i mysle ze we dwoch damy rade dodatkowa ranga nie stanowi dla mnie zadnego problemu zwazajac na to ze (jailbreak ma zw do zimy) i ranga admin jb nie ma zadnych specjalnych wymagan.

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?:

Nie widze zbyt wielu chetnych na to stanowisko a forum ma lekki kryzys, wiec jako iz jestem tutaj od lat to chce pomoc. Charakter mam specyficzny ale nie jest on na tyle wyimaginowany zeby myslec, ze nie nadaje sie na ta range.

=======================
 

10 reklam sieci [obowiązkowo]:

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało co mam  do powiedzenia pod twoim podaniem. Ale moim skromnym zdaniem powinien otrzymać szanse. Dużym plusem jest to, że się stara na randze i udziela. Wymagania jak wymagania. Trzeba je spełniać. Aczkolwiek co do wieku - to tylko liczba. Widać, że Bonesi ma dużo w głowie i uważam, że może coś z tego dobrego być. Podanie ładnie i starannie napisane :)

 

+ Wiek

+ Chęć pomocy

 

Także odemnie masz zielone światło na TAK

Okres próbny na miesiąc.  

 

 

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie
- konfliktowy 

- ostatnio mało cię widziałem

- podanie wygląda średnio
+ wiek
+ chęci 

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2024 o 14:41, unnamed. napisał:

 

1. Jestem uczciwym,

2.Mimo to, ze czasem nie dbam o to co powiem .

3. Ogolnie jestem bezkonfliktowy.

4. przy okazji zajac swoja glowe kolejnymi obowiazkami

5. ranga admin jb nie ma zadnych specjalnych wymagan.

 

 

 

1. Nie aż tak uczciwy by dostać moda - wybacz .

2. Wlaśnie, a moderator powinien raczej dbać co mówi by być przykładem - nie sądzisz?

3. Polemizowałbym, jesteś szczery to fakt i tutaj masz mój za to szacunek ale raczej lubisz uszczypnąc kogoś itp, wiec bezkonfliktowością bym tego nie nazwał.

4. Właśnie, kolejne obowiązki wiążą się czasem z niedokładnością ...

5. Każda ranga ma specialne wymagania i obowiązki, nie tylko przywileje, a uważam to chyba na tym najbardziej Ci zależy, jeśli się myle to przepraszam.

 

BONUS:

- Uważam, że w porównianiu do @ ilovehotmilfs:3to na tle forum i tego co się dla niego zrobiło to Ci dużo brakuje więc stawiając ją obok Ciebie by było dla niej lekkim niedocenieniem,

- Niestety wiele razy pokazałeś mi , że lubisz zabawy w kolesiostwo np tym , że gdy pisałem skargi na Twoich "kolegów" to potrafiłeś wejśc na serwer napisać bym "wypier*alał" bo piszę na nich skargę - mimo iż bezpośrednio ani nawet pośrednio CIebie nie dotyczyła, w byciu modem trzeba umieć zachować się bezstronnym,

- Myślę , że za wcześnie na to byś miał moda, postaraj się bardziej poznać wszystkim a nie tylko wybranym ludziom i pokaż, że Ci zależy bardziej na forum i jego dobra niż na kolorkach i uprawnieniach,

- Wiesz, ze mimo iż jesteś do mnie sztucznie uprzedzony to ja nic do Ciebie nie mam i jest to obiektywna opinia :D 

Dla mnie na NIE , ale tak czy siak życzę Ci powodzenia!! :pepepiwko2:

 

 

PS.  Zastanawiałem się wiele dni i nic nie sprostowałeś w tym temacie tylko usunąłeś wiadomości wiec no wybacz ale to tylko tutaj zostawie.

Dotyczące mojego postu <3 Bo coś za długo się zastanawiają :3 

 

Zrzut ekranu (35).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh na nie 

- Znajomość regulaminu forum 

- Doświadczenie 

Ogólnie tyle wystarczy ale dodam też jakiś minus by były 3 

- Podanie 

 

Więc tak 

7 godzin temu, unnamed. napisał:

wielkimi odklejami.

Tak masz odklejki jak to powiadasz i to wielkie więc nie będę się tutaj rozpisywał dlaczego nie nadajesz się na tak wysoką rangę na forum (chociaż jakimś cudem posiadasz tego ubt co reprezentuje sieć) 

7 godzin temu, unnamed. napisał:

Chcialbym pomoc naszej kochanej moderatorce sieci @ ilovehotmilfs:3poogarniac siec i przy okazji zajac swoja glowe kolejnymi obowiazkami w czasie mojego dolka psychicznego bo samo UBT nie jest wystarczajace dla mnie w tym czasie potrzebuje czegos wiecej.

:KEKWHAT: dołek psychiczny = Podanie na moderatora 

Rozumiem że jakoś wielkiego ruchu w dziale ubt nie ma poprzez to że aktualnie forum stoi pod samym dd2 a ty i tak w prostych rzeczach popełniałeś błędy więc ten teges. 

7 godzin temu, unnamed. napisał:

Nie widze zbyt wielu chetnych na to stanowisko a forum ma lekki kryzys

Tutaj nie ma co komentować po prostu się śmiać :kekw:

7 godzin temu, unnamed. napisał:

wiec jako iz jestem tutaj od lat to chce pomoc.

Widać aktywność na forum wzorowa 

 

Administracja ma sporo tam twoich ukrytych postów z tematów typu skarg itd za które powinieneś dostać nie raz spam +2

 

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podanie należy ugryźć od innej strony.

 

Potrzebujemy osoby, która jest w stanie płacić 20 złotych na forum - co miesiąc, ukrywać moje posty, rozpatrywać zgłoszenia od @Boski Z Francji, @MechuREPORT,  a przy tym wszystkim dbać o świetną atmosferę na forum.  @ ilovehotmilfs:3się dopiero uczy, więc nie wyrabia jeszcze normy, a co dwóch to nie jeden.

Malejące zainteresowanie zarządu tego forum sprowadza na moderatora dodatkowy obowiązek - musi on walczyć z protestującymi użytkownikami i się przed nimi tłumaczyć.

Do wymagań odnosić się nie będę, bo nikogo one nie interesują.

W dniu 17.04.2024 o 14:41, unnamed. napisał:

a forum ma lekki kryzys, wiec jako iz jestem tutaj od lat to chce pomoc.

Słuszna uwaga. Kryzys należy zwalczyć, a że jesteś znany z banowania, bo jesteś człowiekiem od banów, to można Ci ufać, że prawidłowo wszystkich zbanujesz.

Posiadasz zaufanie - zespołu forumowego, bo w nim jesteś. Podanie dobrze napisane, a więc nie widzę żadnych przeciwwskazań dla okresu próbnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie