Skocz do zawartości

Podanko na Admina = KazeT #:-


Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
KazeT #:-

Wiek:
22

Doświadczenie (w byciu adminem):
Dawne dzieje, po ponad 6 latach wrócilem do Counter Strike, lecz coś tam jeszcze pamiętam z siedzenia na randze admina.
Byłem pare razy na serwerach Paintaball, oraz DD2 + raz zombie. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):
7/10

Staż w CS-sie:
Oj staz mam długi, od ponad 10-11 lat grywam, z jedną długą przerwą
 

Znajomość ZombieModa (W skali 1-7):
Zombi moda poznałem prawie już na wylot, 6/10

Steam (link do profilu na https://steamid.uk/):
Stronka nie wybiera mojego nicku po "status" ( STEAM_1:0:73160739 )

Dlaczego Ty:
Uważam się nadaje się na range admina na serwer, gdyż:-
Pasja do CS 1.6: Grając w Counter-Strike od ponad 10 latwypracowałem głębokie zrozumienie gry, jej mechaniki oraz społeczności graczy.
Znajomość Zombie MOD: Jako wieloletni gracz, mam obszerną wiedzę o specyfice serwerów Zombie MOD, co pozwala mi na efektywne zarządzanie i rozwiązywanie problemów.
Doświadczenie w moderowaniu: mam spore doświadczenie odnośnie moderowaniu serwerów Counter Strike 1.6, które pilnowałem przed swoją przerwa dot. Gier
Zaangażowanie: Jestem gotów poświęcić swój czas, aby serwer był miejscem bezpiecznym i przyjemnym dla wszystkich graczy.
Znajomość regulaminu: Doskonale znam i rozumiem regulamin serwera, co jest kluczowe w egzekwowaniu zasad i utrzymaniu porządku.
Techniczne umiejętności: Posiadam umiejętności techniczne, które pozwalają mi na zarządzanie serwerem i wprowadzanie potrzebnych aktualizacji czy zmian.
Kreatywność w rozwiązywaniu problemów: Moja zdolność do kreatywnego myślenia pomaga w szybkim znajdowaniu rozwiązań nietypowych sytuacji, które mogą wystąpić na serwerze.
Odpowiedzialność: Jestem osobą odpowiedzialną, która traktuje powierzone zadania z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Czas jaki dziennie jesteś w stanie poświęcić na gre: 
Jako, iż mam luźną prace, a po niej nie mam co robić na gre poświęcałbym czas wolny czyli 1-3h dziennie, oczywiście soboty czasami
odpadają bo weekend trzeba przebalować, ale reszte dni w tygodniu zawsze wolny.

Kontakt:
Discord, Forum
DC: 
image.png.37be2f3a05641f512ede76f8217e193f.png

Link do profilu Tsarvar: (znajdziesz go, klikając tutaj)
https://www.gametracker.rs/player/91.224.117.165:27015/KazeT%2B%EF%BC%83%3A-/
(poprzednie konto miałem jako d0naT z innego IP,) więc tutaj czas oraz statystyki sie zzerowały :()

Dofinansowanie serwera 10zł [tak/nie]:
Oczywiście, że tak. Po wypłacie zawsze dyszke, moge rzucić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie