Skocz do zawartości

Zablokowane Zmiany nagród w sklepie typera


Laureanka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Piszę ten temat, bo chciałam poruszyć dwie kwestie dotyczące nagród w sklepie typera. Pierwsza kwestia dotyczy zestawienia ze sobą dwóch nagród:

 

1. Vip na forum na okres tygodnia = 360 PKT

2. Usunięcie jednego ostrzeżenia (można odebrać raz na dwa miesiące) = 3000 PKT

 

Biorąc pod uwagę fakt, że przywilejem vipa jest możliwość usunięcia jednego ostrzeżenia, to jaki jest sens wydawania 3000 punktów na jego usunięcie, skoro można zakupić za 360 punktów rangę vip, usunąć sobie za jej pomocą ostrzeżenie i dodatkowo cieszyć się przywilejami tej grupy przez tydzień? Mając to na uwadze myślę, że można się pozbyć tego wariantu z usunięciem jednego ostrzeżenia za 3000 punktów, bo jest on zwyczajnie nieopłacalny i nie ma żadnych zalet względem punktu nr 1.

 

Kolejna sprawa to próba zachęcenia osób do udziału w typerce. Nagrody z niej rzadko są odbierane, bo są mało atrakcyjne. Proponuję dodać możliwość odbioru jakiejś wybranej platformy streamingowej na okres miesiąca takie jak: netflix, hbo, disney, viaplay i jakie tam sobie ktoś jeszcze zażyczy. Zdaję sobie sprawę, że typerzy mogą nie być skłonni do wydawania takich pieniędzy z własnej kieszeni, ale poruszyłam ten temat z właścicielem sieci i zostałam poinformowana, że możliwości budżetowe sieci są na takim poziomie, że raczej nie byłoby problemu z zasponsorowaniem takich nagród przez administrację forum. Oczywiście tego typu nagroda musiałaby mieć odpowiedni koszt, żeby nie było, że co chwile ta nagroda będzie odbierana i budżet szybko się skończy. Dlatego według mnie możliwość wyboru platformy streamingowej powinna kosztować kilka tysięcy tych punktów (jeszcze kwestia dogadania między typerami). Myślę, że ten rodzaj nagrody zachęci nowe osoby do częstego udziału w dziale typera. Dajcie znać, co o tym myślicie.

Edytowane przez Laureanka

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przegadam z właścicielem i z drugim typerem i zobaczymy co da się zrobić. Dzięki za propozycję

 

//propozycja przyjęta

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie