Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer


Jakubtoja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pewna sugestie i pytanie lub propozycje.

 

Czy to juz nie jest ten czas aby serwer classic odszedl do lamusa ? Idzcie zagrajcie na inne serwery zobaczcie co przyciaga graczy, jakie paczki sa wgrane na inne serwery co ludzi przyciaga. Uparliscie na tego clasika i co macie z tego  ? Paru graczy starszych ktorzy grali juz nie graja a nowi jak widza ten serwer to poprostu nie chce grac bo sie im nie podoba bo wieje nuda. Czapki rodem z PRLu zabawy podobnie. Moim zdaniem trzeba podjac decyzje czy chcecie dalej miec clasa czy zrobic cos lepszego i fajnego. Wejdzie sobie na serwer (nie bede reklamowac tutaj) ale napisze jedno słowo PROSTY kto bedzie chciał to sobie zobaczy. Jest duzo fajnych rzeczy ktore urozmajcaja gre, zabieranie skoków jezeli były dwa bunty z rzedu itp. Trzeba poprostu tam zagrac zeby zobaczyc co przyciaga ludzi. A tutaj klasyk  lezy na łopatkach. 

Edytowane przez Jakubtoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś fajnego czyli? Usunięcie skoków po buntach załatwi sprawę i będziemy mieli znowu full serwer? :wesmart: A może dodać VIPa 250 hp i 5 skoków żeby odejść od klasyka. Ten serwer i tak ma dużo urozmaiceń jak na dość klasyczny charakter.

 

Jak coś to muszę Cię zmartwić, ale to nie jest powodem braku graczy, na drugim serwerze JB w Polsce gra po 10 osób max według gametrackera, ale po wykresie na nim widać, że jest to spadkowe, więc też zaraz będą mieli okrągłe zero, jak odsłonisz okna w tym zaciemnionym pokoju to zrozumiesz o co chodzi. Plus ten serwer zawsze tak działał, że jakiś czas był full, gracze grali, a potem się wszystkim nudziło. I to nie jest kwestia dodania czegoś, po prostu tryb sam w sobie robi się nudny z czasem, potem znowu będą ludzie gierczyć codziennie.

 

Pogrywam sobie w sampa i też od jesieni do końca marca ludzie pykali na serwerku, a teraz od kwietnia totalne 0 osób. Tak niestety działają gry i mody, gdzie ludzie wbijają z nostalgii - chwilę grają, potem przestają i za jakiś czas znowu wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Luis Enrique napisał:

Bardzo dobro zmiana byłoby wyjebanie mistrza z administracji pozdro

Nie rozumiem trochę ciebie jak i wielu innych osób, mistrzu jest surowy, ale jest jednym z niewielu adminów, którego gracze respektują. Każdy wie, że przy nim nie warto odwalać, bo będzie się to wiązało z natychmiastową przerwą na 3h.

 

Kończąc, wywalenie mistrza sprawi, że Patola na serwerze będzie tylko coraz większa

Edytowane przez EXTREME c(:

Nmc9LHT.pngextreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 3 skoki, 200 hp dla svipa i /sklep to klasyk. Konto założyłeś pod post, nie wiem nawet czy tu grasz czy dostałeś info od kogoś ze serwer jest w kryzysie. Za równo ja jak i 90% społeczności tego serwera nie ma 13 lat wiec nikt nie patrzy na to czy czapki sa super animowane, czy się super świecą i nie ma wgranych x modeli postaci z filmów/bajek po prostu nikt tego nie potrzebuje.

Wywalenie mistrza z administracji nie sprawi że serwer w godzinach szczytu będzie miał znowu po 25/30 osób.
Trzy miesiące temu dzień w dzień na serwerze było 25+ osób i często banowaliśmy hltv bo nie było slotów i nikt nie narzekał na stare czapki czy jak to nazwałeś serwer klasyk.

Są plany na zmiany, na fajne urozmaicenie rozgrywki - zdradzę wam sekret kik jest w trakcie finalizowania zakupu nowych pluginów, kwestia czasu i zostanie ogłoszone pełne info na temat dalszych planów.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie ale ogólnie to nie czytałem tego więc nie sugerujcie się moją opinią 

W dniu 11.04.2024 o 23:31, Jakubtoja napisał:

Czy to juz nie jest ten czas aby serwer classic odszedl do lamusa ?

Od tego momentu przestałem właśnie czytać 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie